Andrei Zevakini sotsiaalmeediasse häkiti sisse: mu telefon läks punaseks!

uudised.ee

Mõned päevad tagasi oli Eesti armastatuima youtuberi Andrei Zevakini kontol näha ebatavalist tegevust – nimelt häkiti tema kontodesse sisse.

Zevakin avaldas oma Youtube'i kanalile värske video, kus ta rääkis põhjalikumalt, kuidas kõik juhtus.

"Ma olin juuksuris ning järsku mulle kirjutati, et mu kanalil käib praegu väga veider live-stream. Ma kohe seda ei uskunud ning vaatasin kähku kõik oma asjad üle. Mina mitte midagi ei näinud," seletas Andrei.

"Järgmine hommik läks mu telefon lihtsalt punaseks…sõnumid aina tulid… Kõik küsisid, et mis mu kanalil toimub. Mina jällegi ei näinud mitte midagi," rääkis Zevakin.

Pärast võttis Andrei oma tuttava telefoni ning avastas, et tema kanalil käib live-stream, kus räägiti krüptoinvesteeringutest.

Lisaks häkiti sisse tema Instagrami kontole ja kustutati kõik Youtube's olevad videod. "Vahetasin ära kõik paroolid. Kuidagi ma sain kõik paroolid ära muuta. Kui koju jõudsin, siis hakkasin tegelema videote taastamisega," ütles Zevakin.

Hommikul ärgates olid Andrei üllatuseks kõik videod tagasi kanalil. "See, et Youtube videod tagasi sai, oli väga positiivne üllatus. Sellega see šokk õnneks lõppes."

Andrei sõnul ei ole tal aimugi kuidagi selline asi juhtuda sai. "Ärge võtke midagi tõsiselt, mis seal otseülekandes oli. Aitäh kõigile, kes mind teavitasid. Loodan, et sellist asja kunagi enam ei juhtu!"

Kommentaarid puuduvad