„Eestimaa uhkuse“ lugude esimeseks kangelaseks on Tudu vanaisa

uudised.ee

Alates tänasest näeb TV3 „Seitsmestes uudistes“ lugusid neist tublidest inimestest, keda tänatakse juba veebruari lõpus toimuval „Eestimaa uhkuse“ tänugalal. Esimese loo kangelaseks esitas rahvas Tudu alevikus toimetava Tõnu.

Tõnu Muldma on mees, keda kohalikud Tudu vanaisaks kutsuvad, sest ta hoolitseb kõigi ja kõige eest. Täna näeb, miks rahvas Tõnusse nii suure soojuse, armastuse ja lugupidamisega suhtub.

Lisaks Tõnule jõuavad järgnevatel argiõhtutel „Seitsmestes uudistes“ vaatajateni veel üheksa lugu kangelastest, kelle valis saadetud vihjete põhjal välja žürii.

Tänavuse „Eestimaa uhkuse“ žüriisse kuuluvad maalikunstnik Epp Maria Kokamägi, laulja Ivo Linna, vehkleja Nikolai Novosjolov, muusik ja näitleja Mari Jürjens, kirjanik ja ajakirjanik Andrus Kivirähk, poliitik ja Fenix Casino esindaja Urve Palo, Aasta Põllumees 2020 Kaja Piirfeldt ning TV3 esindajana avalike suhete juht Annely Adermann.

„Eestimaa uhkuse“ tänugala Ingrid Teesalu ja Mart Mardisalu juhtimisel jõuab TV3 vaatajateni 21.veebruaril. Galal tunnustatakse lihtsaid inimesi, kes kangelaslike ja õilsate tegude või suure südame ja ettevõtlikkusega on meile kõigile eeskujuks. Olgu nad siis väikesed või suured elupäästjad, nõrgemate kaitsjad, heategijad, innustavad külasädemed – inimesed, kes väärivad tänu, sest on teinud rohkem, kui neilt oodata oskaks.


“Eestimaa uhkuse” tiitel.

„Eestimaa uhkuse“ kangelaste lood on alates tänasest TV3 „Seitsmestes uudistes“.

Kommentaarid puuduvad