Eesti Laulu poolfinalist Uku Haasma: ma ei võta seda kui võistlust, vaid see on suur võimalus

uudised.ee

Eesti Laulu poolfinalist Uku Haasma rääkis "Terevisioonis", et kui miski teda kõnetab, siis edenevad asjad kiiresti. Näiteks tema võistluslugu "Kaos" valmis ühe päevaga.

Suurt lavashow'd Uku teha ei plaani. "Mina ise liigun läbi emotsioonide. Ma soovikski kuulajale ja vaatajale anda edasi sellist emotsiooni, mida ma parasjagu tunnen."

Täiesti üksi ta siiski lavale ei astu, vaid teda toetab ka bänd ja kaks taustalauljat.

Eesti Laulu võtab ta pigem kui huvitavat kogemust. "Ma isegi ei mõtle teistele kui konkurentidele. Ma lihtsalt naudin seda protsessi oma heade sõpradega, ma ei võta seda kui suurt võistlust. Minu jaoks on see lihtsalt üldiselt suur võimalus."

Eesti Laulu poolfinalist Uku Haasma rääkis “Terevisioonis”, et kui miski teda kõnetab, siis edenevad asjad kiiresti. Näiteks tema võistluslugu “Kaos” valmis ühe päevaga.

Suurt lavashow’d Uku teha ei plaani. “Mina ise liigun läbi emotsioonide. Ma soovikski kuulajale ja vaatajale anda edasi sellist emotsiooni, mida ma parasjagu tunnen.”

Täiesti üksi ta siiski lavale ei astu, vaid teda toetab ka bänd ja kaks taustalauljat.

Eesti Laulu võtab ta pigem kui huvitavat kogemust. “Ma isegi ei mõtle teistele kui konkurentidele. Ma lihtsalt naudin seda protsessi oma heade sõpradega, ma ei võta seda kui suurt võistlust. Minu jaoks on see lihtsalt üldiselt suur võimalus.”

Kommentaarid puuduvad