Kristel Aaslaidi lemmiktoit on naan: sööksin seda lausa kahe suupoolega

uudised.ee

Täna hommikul helistati Star FM hommikuprogrammis Kristel Aaslaidile, kellega räägiti hommikusest ärkamisest, saabuvast sõbrapäevast, lemmiksöögist, Eesti Laulust ja paljust muust.

Kristel tunnistab ausalt, et tundis siirast rõõmu, et ei pidanudki intervjuu andmiseks varahommikul stuudiosse ronima ja sai seda teha telefoniteel. Parasjagu oli tal käsil smuuti joomine ja teleseriaali The Crown vaatamine. “Ma olen viimasel ajal kuidagi varem ärkama hakanud kui vanasti, ma ei tea, kas ma olen äkki suureks saanud või midagi,” naljatleb Kristel. 

Saatejuhid uurisid Kristelilt tema esimese kohtingu kohta koos Mattias Naaniga, mis leidis aset 5 aastat tagasi. Selgus, et noored käisid vaatamas Leonardo DiCaprio filmi “Ellujääja”. Ka temalt küsiti, kas esimesel kohtingul on sobilik kasutada kinkekaarte ja Kristel nõustus. “See näitab, et mees oskab rahaga hästi ümber käia. Kui ta seda elegantselt teeb, siis on väga okei,” naerab ta.

Täna on ülemaailme “Paksuks söömise neljapäev”, seega millist toitu sööks Kristel hea meelega kahe suupoolega? “Kui ma nüüd veidi ülemeelikult vastan, siis ikka naani (Kristeli elukaaslase perekonna nimi on Naan – toim),” kihistab Kristel. 

Kuula hommikuprogrammi järele SIIT!

Kommentaarid puuduvad