Sõbrapäevaks seks või õhtusöök? Karl-Erik Taukar: mõlemas valdkonnas tuleb toonust hoida

uudised.ee

Täna oli Star FMi hommikuprogrammi külaliseks Karl-Erik Taukar, kes asub kevadel juhtima TV3 uut meeleolukat telemängu “Suur pühapäev”. Mehelt uuriti, kas ja kuidas mahub ta ühele ekraanile Jõekalda ja Margnaga, kuidas om tema elu koroona-ajal on läinud ning mil moel tähistab ta sõbrapäeva.

Uue muusikalise saate formaat näeb ette igas saates kahte kolmeliikmelist meeskonda omavahel võistlemas. Meeskondade kaptenid on telemaastiku suurkujud Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, kelle tiimiliikmed on igakord uued tuntud näod. “Minu töö on selle võrra kergem, kuivõrd meil on selline duo seal. Saade on kaks tundi pikk, nii et seal saab igaüks oma eetriaja kätte,” räägib Taukar, et valgusvihu jagamisega probleeme neil tekkida ei tohiks. 

Koroonaajastul teadagi kontserte anda ei tohi ja nii on ka Taukari graafik olnud tavapärasemaga võrreldes märksa hõredam, ent laulja kinnitusel on tal siiski tuba soe ja toit laual, nii et põhiline on olemas. “Ma olen selline talupoeg olnud rahaasjadesse suhtumisel juba mõnda aega, ma ei ole kunagi all in läinud oma kulutustega,” tunnistab Taukar ja lisab, et isegi, kui honorare laekus töisemal ajal rohkem, ei läinud ta seda koheselt laiaks lööma.

Puusepp uuris Taukarilt, kas ka temal on aegajalt probleeme lisakilodega ja kuidas ta need maha saab. Taukari sõnul on tal probleeme küll, aga vastupidi: “Kui ma ei söö meeletult üle oma igapäevaselt kulutatava kaloraaži, siis ma lihtsalt jään liiga kahedimensiooniliseks inimeseks. Ma pean pigem üle sööma koguaeg ja see on teistpidi tüütu!”

Star FM küsis oma kuulajatelt, kas sõbrapäeval pakuksid nad oma kallimale pigem seksi või õhtusööki ja sama küsimus esitatati ka Taukarile, kes esialgu üpris kohmetuks jäi. “Mina ja Kerli (Taukari elukaaslane – toim) oleme sotsiaalses tsölibaadis olnud ehk teistest inimestest oleme mööda käinud. Juba aasta aega oleme distantsilt tööd teinud samal pinnal ja see on uskumatu tuleproov. Mõlemas valdkonnas tuleb tööd teha, et oleks vahepeal lauale midagi erilist panna ja tuleb hoida ka head toonust teises valdkonnas,” muheleb ta. 

Kuula hommikuprogrammi järele SIIT!

 

 

Kommentaarid puuduvad