Täna
14. apr
4...11
-3...2
Homme
15. apr
4...10
-2...2

Meelelahutus

Mida teeksid raadio Star FM hommikuprogrammi saatejuhid töö kaotusel?

Foto: Star FM
12:36 01. märts 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Star FM

Raadio Star FM saatejuhtidel tekkis hommikuprogrammis arutelu teemal, mis saaks siis, kui nad oma praegusest tööst peaksid ilma jääma. Nimelt selgus ühest uuringust, et vaid vähestel oleks teine ametikoht võtta hetkese kaotamisel ja kõigest 37% inimestel on varuplaan.

Puusepp ei taha selle peale isegi mõelda mitte, et sest mõttel on teatavasti suur jõud ja pigem tahab ta saada raadiotöös veel paremaks. "Siis kuulajad ei kirjutaks mulle enam, et ma räuskan. Tööd juurde ei taha, mulle täitsa piisab ja ma olen väga väga rahul," kinnitab ta.

Küll aga oleks ta väga kurb, kui mingil põhjusel siiski peaks ta oma praegusest tööst ilma jääma ja sellisel juhul liituks ta Päästeametiga. Selle jaoks peaks ta läbima ka vastava õppe. Kui see peaks mingil põhjusel ebaõnnestuma, hakkaks ta veoautojuhiks. "Praegu on muidugi raske aeg, aga ma saaksin olla ka näiteks kelner, baarmen!"

Jürgen jääks täitsa oma sõnutsi täitsa nälga. "Mul pole oskusi rohkem," naerab ta. 

Pillel poleks samuti koheselt teist ametit varnast võtta ja läheks hoopis maavõlusid nautima. 

"Kui sa lõpuks ikkagi töö kaotad, küll sa hakkad ringi vaatama ja küll sa lõpuks ikkagi midagi leiad endale. Sa ju ei jää käed rüpes istuma, sest see ei ole võimalik, raha saab ühel hetkel otsa," nendib Puusepp.

Kuula Star FM hommikuprogrammi järgi siit!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!