Räppar Genka sõnum maskivastastele: ole hea ja pane suu kinni!

uudised.ee

Tänaseks on mitmed maskivastased planeerinud minna Ülemiste Keskusesse oma pahameelt avaldama. Selle raames võttis Facebookis sõna ka räppar Genka, kodanikunimega Henry Kõrvits, kes märgib, et maskivastased on oht väga mitmete inimeste sissetulekule.

"Kuulge põhiseaduse Senecad a.k.a. "Lähme täna kambaga ilma maskita Maximasse maadlema" ja "Ma ei kanna maski, ma pole islam" jms type inimesed. Ma seletan teile hästi lühidalt ja arusaadavalt selle maski teema lahti, jättes kõrvale meditsiinilised põhjused," kirjutab Kõrvits alustuseks.

Genka lisab, et tema on artist ning tema töö on anda kontserte. "Aasta jooksul on umbes 90% nendest ära jäänud. Ma pole üksi: eestis on tuhandeid muusikuid, artiste, meelelahutusbisnesiga seotud inimesi, kui ka turismi, toitlustuse ja muid teenindussektori inimesi, kelle sissetulekud on oluliselt vähenenud või puuduvad üldse," lisab ta.

"Põhjuseks on muidugi Covid olukord," jätkab ta, "ja niikaua kui te maadlete turvadega jne olete teie potensiaalne oht sellele, et see olukord kestab veel edasi. Ehk otseselt te olete potensiaalne oht minu ja paljude teiste sissetulekutele. Ja siin läheb asi juba isiklikuks. Sa seisad minu ja mu raha vahel! Seega arva, mis krdi pilguga me neid videosid vaatame ja jutte loeme?" küsib Genka.

"Mul on täieti ükskõik mis sa usud ja see polegi hetkel tähtis. Hetkel tegutseme nii, et kui sa kuskile avalikku kohta lähed, siis ole hea mees/naine ja pane suu kinni, mask sinna peale, lõpeta see krdi põhiseaduse deklameerimine Selveri sissepääsu juures, käi ära kus vaja on ja ära mängi m..ni. !" lausub räppar.

Kuulge põhiseaduse Senecad a.k.a. "Lähme täna kambaga ilma maskita Maximasse maadlema" ja "Ma ei kanna maski, ma pole...

Posted by Henry Kõrvits on Neljapäev, 4. märts 2021

Kommentaarid puuduvad