Sa ei usu oma silmi! Tomati-Talvoks ristitud linnaametnik Rüütelmaa üllatab uue ettevõtmisega

uudised.ee

Möödunud aasta sügisel võttis telesaade “Laser” uurida, millises seisus on Tallinna rattateed. Olukorra kaardistamiseks viidi läbi Tõnismäel eksperiment, mis mõjus negatiivse üllatusena Tallinna transpordiameti asejuhatajale Talvo Rüütelmaale. Toona pakkus teema veel hiljemgi palju kõneainet ning rattaentusiastide seas Tomati-Talvoks ristitud ametnik lajatab täna hoopis üllatava ettevõtmisega.

“Laser” viis läbi Tallinnas Tõnismäel eksperimendi, mille raames sätiti rattaraja eraldusjoonele tomatid ilmestamaks kui kehv on Tallinnas vuravate ratturite elu. See ettevõtmine ei meeldinud aga sugugi Talvo Rüütelmaale, kes muutis süütu eksperimendi suisa koomiliseks vägikaikaveoks öeldes, et eksperiment on liiklejatele ohtlik. Rüütelmaa kutsus kohale nii politsei kui tänavapuhastuse masinad. Kogu selle komejandi peale ristisid irvhambad ametniku kiiresti Tomati-Talvoks.

Teema on andnud palju ainest ja sotsiaalmeedias levivad Rüütelmaast ka mitmesugused meemid.

Rüütelmaa aga ei väsi üllatamast ning ilmnes, et registreeritud on kaubamärk nimega Tomati-Talvo, mis kuulub ketšupite kategooriasse. Kas tõesti hakkab varasemalt tomatite vastu protestinud linnaametnik ketšupit tootma?

Laser Online’ile antud kommentaaris jäi Rüütelmaa napisnaliseks öeldes vaid, et häid äriideid ei avaldata, neid realiseeritakse.

Vaata täispikka “Laseri” saadet:

Kommentaarid puuduvad