„Duubli: Õhtuse vahetuse“ sketš „Rannamaja“ Adast ja Seidist põhines nende endi rubriigil

uudised.ee

Tänases TV3 „Duubel: Õhtune vahetus“ saates esitasid näitlejannad Marta Laan ja Liisa Pulk sketši, milles parodeerisid sarjast „Rannamaja“ tuntud Ada Nelket ja Seidi Voogret. Sketš põhines TV3Play rubriigil „Ada vs Seidi“.

Vaimukas ja värvikalt esitatud etteaste on juba pälvinud ülipositiivset tagasisidet, kuid saate tegijatel on edastada vabandus seoses väga tundliku teemaga. 

TV3 ja näitlejad vabandavad väga Seidi Voogre ees, keda puudutas tema isaga seotud lõik. Kahjuks polnud saatetiimile teada, et Seidi isa on lahkunud; selle teadmise taustal poleks nad originaaltekstil põhinevat delikaatset osa sketšis kasutanud. 

„Sketš põhines „Rannamaja“ tüdrukute antud intervjuul TV3le. Enamus sellest on sõna-sõnaliselt maha kirjutatud nende endi antud intervjuust. Sealhulgas ka need lõigud, mis on põhjustanud verbaalseid rünnakuid sketši esitajate pihta,“ selgitab TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv. „Sketš on sündinud minu teadmisel ja ma näe selles muud kui tõupuhast huumorit. Telesaadetes tuntuks saanud inimesed peaksid mõistma, et kuulsusega käib kaasas nii avalik tähelepanu ja palju meeldivat kui ka võimalus, et keegi sind kusagil parodeerib või kritiseerib. Ja pidage ikka meeles, et näitlejate tegelaskuju pole sama, mis näitleja ise. Naer on terviseks ja peace!“

Televaatajad on Marta Laane ja Nele-Liis Vaiksoo erinädala juhtimisega väga rahul ning soovivad neid tulevikus veel kindlasti saatejuhtide rollis näha. 

Vaata kõnealust Seidi ja Ada rubriiki SIIT!

Kommentaarid puuduvad