Kampaania Samsung Videoshots esimese kahe nädala võitjad on selgunud!

uudised.ee

TV3 ja Samsungi koostöös on jätkuvalt käimas kampaania Samsung Videoshots, mille raames oodatakse inimeste salvestatud pildi- ja videomaterjali. Tänaseks on selgunud esimese kahe nädala võitjad.

Samsung Videoshots projekti eesmärk on julgustada jagama fotosid või videoid erakordsest argipäevast, olgu selleks valdkonnaks meelelahutus, puhkus, sport, kokkamine, naljakad videot jne. Kampaania raames jõuavad videod ja pildid suurima võimaliku auditooriumini ehk kogu TV3 grupi kanalitesse nii teles, raadios, veebilehtedel kui ka sotsiaalmeedias.

Kõik need, kes saadavad oma parima foto või video, võivad võita uhiuue ja ihaldusväärse Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefoni! Lisaks valitakse igal nädala parim foto või video ja selle autor saab auhinnaks Samsung Galaxy Buds PRO juhtmeta kõrvaklapid. Nädala võitjaks kuulutatakse konkreetse nädala enim hääli saanud foto või video.

Esimese kahe nädala parimad videod on:

Mänguhoos

Videoshot kümpi

Palju õnne võitjatele! Videosid saab näha SIIN!

tv3.ee vabandab kõigi osaliste ees, et võitjate väljakuulutamine viibis. Tehnilistel põhjustel oli kampaania lehel rike, mistõttu tekkis viivitus. Tänaseks on kampaanialeht taastatud.

Vaata ka kampaania kohta lisainfot ja osale kindlasti, sest auhinnad on õige magusad!

 

Kommentaarid puuduvad