Pille Minevi hinnangul on prints William seksikas: ta mõjub kütkestavalt nilbelt

uudised.ee

Maailma kõige seksikamaks kiilakaks meheks valiti prints William. Star FM-i saatejuhid Andres Puusepp ja Jürgen Pärnsalu seda valikut ei mõista, kuid Pille Minev selgitab lähemalt, milles printsi seksikus seisneb.

Google’i andmete põhjal tehtud uuringute järgi on prints Williamit nimetatud veebis “seksikaks” 17,6 miljonil korral. Statistika kujunes välja kõiksuguste veebisaitide alusel, olgu need siis blogid, uudisteportaalid või muud veebilehed, kus kiilakaid mehi on mainitud. Uuringu eestvedajad olid ilukliiniku Longevita ilukirurgid, kirjutab The Sun

“See on suhteliselt hämmastav valik,” põrutab Jürgen, et tema prints Williamis küll midagi seksikat ei näe. “Kes see hääletas, inglased ainult või?”, imestab Puusepp.

Pillet tabeli esimene koht väga ei üllata. “Ta mõjub kütkestavalt nilbelt”, ütleb ta, et mõistab säärast valikut. “Temas on mingi salajase räpase fantaasia fluidum,” üllatab saatejuht oma avameelsusega.

Tegelikult paneb Pille Minevi südame kiiremini põksuma hoopis uuringus 3. kohale jäänud peaasjalikult märulifilmide kangelast mängiv näitleja Jason Statham. .

Vaata täielikku edetabelit:

1. Prince William – 17,6 mln

2. Mike Tyson – 8,8 mln

3. Jason Statham – 7,4 mln

4. Pitbull – 5,4 mln

5. Michael Jordan – 5,3 mln

6. Floyd Mayweather – 4,3 mln

7. John Travolta – 3,8 mln

8. Bruce Willis – 3,3 mln

9. Dwayne Johnson – 2,6 mln

10. Vin Diesel – 2,3 mln

Kuula täispikka Star FM-i hommikuprogrammi SIIT!

Kommentaarid puuduvad