Tõeline hunt kriimsilm! Liis Lusmägi avas oma Youtube'i kanali

uudised.ee

Tänase raadio Star FM hommikuprogrammiga liitus ka Liis Lusmägi, kes tegeleb juba niigi väga mitme asjaga ning nüüd on ta avanud ka enda Youtube’i kanali. Lisaks uuriti, mida põnevat saatejuhtide kohta internetist kõige rohkem Google kaudu otsitakse.

Tegemist ei ole aprillinaljaga – Liis tõepoolest avaski oma Youtube’i kanali ja juba on sealt leitav ka esimene video.

“Kuna meie ümber on nii palju inimesi, kes igapäevaselt tunnevad, et ma elan oma päevi ja nädalaid, aga midagi on justkui puudu. Ma tahan tegelikult midagi enamat, ma tahan elada oma unistuste elu. Siis mina üheltpoolt mentorina annan sulle selliseid tööriistu, et sa selles suunas liiguksid ja teiseks tahangi ma läbi oma pildilise podcasti pakkuda inspireerivaid külalisi, kelle kuulamine võib-olla paneb sinu ka nii mõtlema, et mida nüüd sina täna hakkad tegema selleks, et jõuda sinna,” selgitab Liis oma kanali loomise tagamaid.

Liisil endal on ees ootamas üpriski tihe aprillikuu: ta naaseb “Duubli” saatejuhina, jätkab endiselt raadios, Youtube’i kanal, mentorlus ja ettevõte Thorma. “Rääkisin eile oma mentoriga ja ütlesin, et teeme vähemalt kuuajalise pausi. Kes on mentor sulle? Tema suunab sind, kuulab sind ja vajadusel annab sulle mingeid häid nõuandeid, mida sa võiksid teha. Minu väga tubli juhendaja ei ole minu vastu olnud armuline, ta on mind väga tugevalt piitsutanud,” kirjeldab Liis ja lisab, et Youtube’i on tal kuus plaanis teha kaks videot – üks mees- ja teine naiskülalisega.

Pillel ja Andresel oli raskusi Liisi kanali leidmisega, ent peale mõningat pusimist leiti see üles. Jutt liikus edasi otsingumootoritele ja põnevuse pärast trükiti saatejuhtide nimed Google’sse ning selgus, mida inimesed nende kohta kõige enam teada tahavad.

Näiteks olid Liisi puhul enim otsitud märksõnad “abikaasa”, “Instagram” ja “elukaaslane”. “No hea küll, ma siis ütlen välja – minu abikaasa on Viljar, 44-aastane, üliprofessionaalne IT-tegelane ja ma armastan teda väga,” rahustas Liis kõiki huvilisi. 

Jürgeni kohta on enim otsitud “sünnipäev”, “abikaasa”, “lapsed” ja “inforegister”. “Ma võin öelda, et olen 10. juunil sündinud ja mul abikaasat ja lapsi pole, nii et seda pole mõtet rohkem Googeldada,” pani Jürgen faktid paika.

Kuula vestlust järgi raadio Star FM hommikuprogrammist järgi siit!

Kommentaarid puuduvad