Homme
21. apr
6...13
-1...6
Ülehomme
22. apr
5...12
0...4

Meelelahutus

Tinderi teinud Kerli Dello esimene nädalavahetus oli viljakas: kirjutanud on mulle kuus või seitse inimest

Foto: facebook.com/kerli.dello
12:14 05. aprill 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Star FM

Ajakirjanik Kerli Dello teatas Star FM-i hommikuprogrammis, et on astunud elumuutva sammu ja teinud Tinderi. Dello sõnul on ta esimese nädalavahetusega saanud juba pea kakskümmend sobivust.

Täna Star FM-i hommikuprogrammis Pille Minevit asendav Kerli Dello saabus kaassaatejuhtide Jürgeni ja Andrese hinnangul stuudiosse sära silmis. Lisaks sellele, et Dello pole paar kuud saanud hommikuprogrammi juhtida paneb ta rõõmustama värskelt tehtud kasutaja kohtingurakendusse Tinder, mis on esimese nädalavahetusega toonud Dellole kopsaka saagi ja täna on ta vestlust alustanud mitme tarmuka meesterahvaga.

Dello otsib Tinderis kaaslast vanusevahemikus 35-49 eluaastat. "Kirjutanud on mulle kuus või seitse inimest" ütleb naine, kes jääb alati ootama, et meesterahvas võtaks esimesena kontakti. 

Avaliku elu tegelasena saab Kerli enamasti avasõnumiks: "Tere, kas sa oled see Kerli Dello?"

Kerli rääkis, et tegi endale Tinderi, kuna Pille Minev on talle selles osas pikalt peale käinud, aga ta nägi ka reede õhtul saadet, kus osalesid tema tuttavatest abielupaar, kes avaldas, et nad tutvusid internetis. Seda fakti Kerli ei teadnud. "Mõtlesin, et proovin ka. Sest vaadake, tegelikult on nii, et kui sa oled suhtes ja näed tänaval endale sümpaatset inimest, vaatad teda, flirdid temaga, siis see, et sa oled dieedil, ei tähenda, et sa ei või menüüd sirvida," rääkis ta.

"Minu jaoks on oluline kuulda inimese häält," ütleb Kerli, kes hindab selgelt diktsiooni ja madalt häält. Kuna praegu on keeruline silmast silma kohtuda, pakub Puusepp videokõne võimalust, kuid Dello sellest ei vaimustu. 

"Tinder on hea keskkond, sest sulle ei saa igaüks kirjutada," kiidab Kerli, et kirjutada saavad vaid need, kelle sa oled ise sobivaks märkinud.

Kuula täispikka intervjuud Star FM-i hommikuprogrammist.
 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!