Täna
12. apr
7...16
2...7
Homme
13. apr
4...10
3...8

Meelelahutus

Blogija Mallukas leidis oma uue peika Tinderist: ta on korraga minu vastand ja täpselt samasugune

Foto: mallukas.com
13:27 07. aprill 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: mallukas.com

Blogija Mallukas ehk Mariann Treimann kinnitab oma värsket suhet Gert Roosimäega, kes on ühtasi Hendrik Sal-Salleri uue pruudi eksmees. "Jah, minu uus peika on Gert!" avaldab ta oma blogis

Mallukas kohtus noormehega kohtingurakenduses Tinder, milles Malluka sõnul nad väga kaua ei olnud. "See kõlab halvasti, aga me ausalt olime seal ainult korraks ja suht niisama," räägib blogija, et ei läinud sinna eluarmastust otsima. "Aga näed, jäime juttu puhuma ja siis mni aeg hiljem tuli ta mulle sõbra sünnale järele ja nii me suhtlema jäimegi. Nii lihtne see oligi," kirjeldab Mallukas.

"Mulle meeldib, et ta on tegelikult korraga minu vastand ja täpselt samasugune, kui see kuidagigi loogiline on. Ehk suht hea täiendus mõlemale, kui nii võib öelda. MEil saab kogu aeg nalja ja lisaks on mu kodu rohkem korras kui iial varem, sest ühele meist meeldib väga koristada," räägib blogija, et tema see ei ole.

Ka Malluka ja Gerdi lapsed saavad omavahel hästi läbi ning teineteise sõpradega on leitud ühine keel. "Kõik on kuidagi selline… chill. Mulle meeldib," rõõmustab blogija. 

Mallukas avaldab, et tõepoolest on Gerdi lapse ema Hendrik Sal-Salleri uus pruut. "Nad jagavad ka last 50/50 ja saavad omavahel kenasti last jaotatud, nagu meie Kardogagi. Lihtne!"

Mariann oli varem abielus Kardo Treimanniga ja neil on kolm last Mari Johanna, Lende Liis ja Marta Kene.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!