Täna
06. mai
5...11
1...5
Homme
07. mai
5...10
2...5

Meelelahutus

Riskantne mõte! Helen Kõpp meelitab hääletama OnlyFansi tellimuste ja fotosessioonidega

Foto: Buduaar
12:05 09. aprill 2021
Autor: uudised.ee

Buduaari ja Mull Drinks suure pulmavõistluse „Pulmad Buduaaris“ finalistid on selgunud, kellest üks on saatest "Prooviabielu" tuntud Helen Kõpp koos oma kaaslase Edgariga. Ühiselt loodavad nad oma fännide toetusega koguda piisavalt hääli võiduks ja on selle puhul tulnud välja ka üpris omapärase pakkumisega.  

Kuni 12. aprillini kestab SMS hääletus, milles kõige enim hääli saanud paar võidabki oma unistuste pulma. Helen Kõpp on oma häältesaagi suurendamiseks teinud üleskutse Instagramis ja lubab kõikide hääletajate vahel loosida välja 20 OnlyFansi tellimust (ühe tellimuse väärtus 27$).

Lisaks saavad kolm õnnelikku eksklusiive võimaluse liituda koos kaaslasega Heleni ja Edgariga fotosessioonil ning autogrammidega kalendri. Kui osalejaid peaks olema rohkem, suurendab Helen ka väljaloositavate OnlyFansi tellimuste arvu.

"Nii et hääleta pigem mitu korda, sest OF tellimuse panen täituma just Buduaari pulmade ajal - kui me võidame, läheb ilmselgelt OF eriti põnevaks!" lubab Helen vürtsikamat sisu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helen Kõpp (@helenkopp)

Buduaar ja Mull Drinks kuulutasid veebruarikuus välja suure pulmavõistluse „Pulmad Buduaaris“, mille võitjale kuuluvad unistuste pulmad astroloogide poolt valitud õnnelikul kuupäeval 21.7.´21. Tegemist on 20 000 euro väärtuses pulmapeoga, kus pruutpaar ei pea millegi pärast muretsema - kleit, ülikond, sõrmused, oivaline toit ja joogid, fotograaf, meik, peokoht, esinejad ja kõik muu, mis täiuslike pulmade juurde kuulub, saab olema ühele õnnelikule paarile tasuta. Pruutpaari osaks jääb vaid kutsuda 40 külalist.

Finalistide ankeedid leiad SIIT!

Lisainfo: buduaar.ee/pulmad


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!