Õnnesoovid! Liis Lemsalu sõlmis lepingu plaadifirmaga Warner Music Baltics

uudised.ee

Kodupubliku südamed võitnud superstaar Liis Lemsalu on valmis uuteks väljakutseteks, olles sõlminud lepingu plaadifirmaga Warner Music Baltics. 

“Liitumine Warneri tiimiga on minu jaoks ülimalt sütitav! Ma pole väga-väga pikalt ühegi suure plaadifirmaga sellist koostööd teinud, seega on see äge võimalus oma karjäärile uut suunda anda. Kuigi mul on Eestis oma kindel kuulajaskond ja fännibaas juba olemas, siis on põnev näha, kuhu see koostöö mind viib ja mida me korda hakkame saatma. Eriti kruvib pinget koos erinevate välismaiste laulukirjutajatega muusika loomine. 2021 tuleb minu jaoks üks uute kogemustega aasta!” rõõmustab Liis uue ettevõtmise üle.

Laulja ja laulukirjutaja Liis Lemsalu karjäär sai alguse armastatud telesaate “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võiduga 2011. aastal, millele järgnes üsna pea ka esimene Eesti Muusikaauhindade naisartisti tiitel. Eriliselt suure pöörde tegi Liis mõned aastad hiljem, alustades peamiselt eestikeelsete lugude kirjutamist ning esitamist. Esimesest eestikeelsest loost “Sinu ees” sai tõeline superhitt, mis tõi Liisile Eesti Muusikaauhindade aasta loo nominatsiooni. Sellest hetkest alates on Liis end kuulajate südamesse laulnud ning edasine tee on läinud vaid ülesmäge.

Lisaks teistele olulistele saavutustele, tõi Liisile Eesti Muusikaauhindade aasta pop- ja naisartisti tiitli võidu 2017. aastal ilmunud kolmas album „+1“ . Hittsingli “Kehakeel” edulugu tõi talle 2019. aasta EMA galalt teise aasta popartisti auhinna. Mitmekülgselt andekas lauljanna on teinud näitlejarollis kaasa koguperefilmis “Eia jõulud Tondikakul“, mille Liisi esitatud tunnusloost „Sel ööl on tunne“ on tänaseks saanud armastatud jõululaul.

Täna on Liis Lemsalu Eesti edukaim noore generatsiooni popartist. Märtsikuus esitas Liis koos Stefaniga Eesti Laulu finaalvõistlusel oma värskeimat lugu “Doomino”, mis on avaldamisest saadik püsinud nii digitabelite kui raadiote topis, asudes hetkel raadiote edetabeli 4. positsioonil. Uus singel on kogunud kahe kuuga 170 tuhat Spotify striimi ja kuu hiljem ilmunud muusikavideo üle 100 tuhande vaatamise. 

Liisi jaoks on üha olulisem olla ise osa oma muusika ja sõnade valmimise protsessist. Kolme stuudioalbumi avaldamisega on ta teinud koostööd tuntud tegijatega nii Eestist, Rootsist, Soomest, Belgiast kui ka Ameerikast ning toonud seeläbi kuulajateni rohkelt singleid, mille kaasautoriks ja kaasprodutsendiks ta ka ise on. Tuntumate lugudena võib Liisi repertuaarist välja tuua „Sinu ees“, „Aeg on käes“, „Sinuga koos“, „Püüab meid“, „Tähed me jalge all“, „Kehakeel“, „Halb või hea“. 

Kommentaarid puuduvad