Homme
16. mai
13...21
4...11
Ülehomme
17. mai
13...22
7...13

Meelelahutus

Koroonapiirangud leevenevad: Inga ja Fredi avalikustasid, mida nad esimese asjana teevad

12:03 03. mai 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Star FM

Üle väga pika aja olid raadio Star FM hommikuprogrammis külalised päriselt stuudios, kelleks olid Inga ja Fredi, kellel ilmus ühine lugu "It's Not Me (It's U)". Juttu tuli nii nende nimesaamislugudest, koroonaajast ja hetkestest tegevustest.

Fredi on eelkõige tuntud produtsendina ja eelmisel aastal sai teda näha Eesti Laulu laval koos Anetiga. "Minu paps oli väga suur Queen-i fänn, nii et mu nimi on pandud Freddie Mercury järgi," paljastab ta. Inga nimesaamislugu on veidi teistmoodi. "Sinu paps tahtis panna kas Inga või Linda ja su emale ei meeldinud kumbki," kirjeldab Fredi. "Jaa, see on korrektne!" naerab Inga. Niisiis otsustasid Inga vanemad, et olgu üks neist ja nii saigi neiu omale nime.

"Kuna koroonaaeg nüüdseks on päris pikk olnud juba, siis alguses istusin kodus ja stuudios. Suvel sai jälle vahepeal midagi teha, siis istusid jälle kodus. Nüüd ma olen asendusteenistuses, see on kaitseväe alternatiiv. Ma olen Heleni koolis ja tegelen kurtide ning pimedate lastega. See on üliäge kogemus," kirjeldab Fredi oma hetkeseid tegevusi.

Inga tunnistab, et kui tema peaks mingit ühiskondlikult kasulikku tegevust tegema, võiks ta näiteks lehti riisuda. "Teinekord on vaja tegevust, kus aju ei pea töötama! Sul ei ole vaja mõelda, sul on vaja füüsilist tegevust," sõnab ta.

Täna laienevad ka mitmed koroonapiirangud - avanevad muuseumid, restoranid tohivad võõrustada väliterassidel. Mida kavatsevad Inga ja Fredi esimese asjana teha? "Ma saan täna isaga kokku ja selle asemel, et võtta see kohvi ja otsida kohta, kus sa jõlgud, siis võib-olla on võimalus minna ja süüa kohvikus," mõtiskleb Inga. Fredi tunnistab, et tema tahab väga KUMUsse minna.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist siit!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!