Homme
23. juun
20...35
17...23
Ülehomme
24. juun
20...28
17...21

Meelelahutus

Maag Raul Hunt paljastas: millal on õige aeg armumaagia tegemiseks? 

Foto: Alena Kratovich/123rf.com
13:16 15. mai 2021
Autor: uudised.ee

Rakverest pärit maag Raul Hunt kirjutas sotsiaalmeedias, et armumaagia on tema jaoks igasugune maagia, mis on seotud suhetega. Millal on aga õige aeg üks armuloits läbi viia?

“Sellega on tegelikult lihtne. Kui naine soovib ihaldatud meest võrgutada, siis ajastagu kogu tegevus ovulatsiooniperioodi. Kuskil saates üks mees väitis: "aga naised ju riietuvad selleks, et meestele meeldida" ja roheline Zuzu vastas: "panen küll hommikul ikka need riided selga, mis mulle meeldivad!" Seda kuulates mõtlesin, et mis määrab ära selle, mis sulle ühel või teisel päeval meeldib. On hunnik teaduslikke uuringuid, et ovulatsiooni ajal hormoonide mõjul naine kannab seksikamaid ja liibuvamaid riideid. Loodus on asja nii sättinud. Ja looduse eesmärk ongi, et naine mõjuks potentsiaalsetele partneritele atraktiivselt. Pluss sellel ajal saadab naine hormoonide mõjul kehakeeles välja signaale: ”Olen valmis, tule ja võta." Kui mees tahab naist võrgutada, peab tema enne välja uurima, millal on ihaldataval ovulatsioon," kirjutas Buduaar

"See kõik eeldab reaalset kohtumist, et tekiks võimalus maagia toimimiseks. Ideaalne aeg mingi riituse tegemiseks on vahetult enne reaalset kohtumist. Ehk siis kõige suurem tõenäosus eduks on siis, kui midagi teha õigel ajal ja õige suhtumisega," lisas ta. 

 

Artikkel refereeritud Buduaarist


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!