Karl-Erik Taukar superstaarisaatest: Eestisse võiks tekkida üks tõeline rokkar

Duubel

“Eesti otsib superstaari“ kaheksas hooaeg jõuab sügisel taas TV3 vaatajate ette ja täna algas eelvoorudesse registreerimine. 
Seetõttu oli “Duublis” külas saatejuht Karl-Erik Taukar! 

Taukar tõi enda edu põhjusena välja suurte pingete puudumise. ”2012. aastal oli minu trump see, et mul ei olnud suuri plaane ja unistusi. See ei oleks olnud maailmalõpp, kui ma ei oleks saanud stuudiovooru. Vaatasin eelnevate hooaegade saateid ja koolivend Marten Kuningas osales enne mind ning mõtlesin, et miks mitte ise osaleda. Pidin seda mõtet siiski mõnda aega marineerima,” kommenteeris ta.

Mida saatekülaline uutele osalejatele soovitab? “Kedagi ei saa sundida või ärgitada saatesse minema, sest otsuse teeb inimene ise. Minu jaoks ei olnud eelvooru võimalik läbi mängida, telekaamerate ees pulss tõusis ja lõi pildi mustaks,” lisas Taukar.  

Laulja ja saatejuht tõi välja, et alati ei pea edu saavutamiseks võitma: ”ühest küljest ma ei oleks suurest plaadilepingust ära öelnud, aga mulle jäi akustiline heli ja mul ei olnud mänedžeri, seega jäi mulle vabadus otsustada.”

Taukaril on kindel nägemus, kes võiks uueks superstaariks saada: ”saatejuhtimise juures meeldib mulle otse-eeter, mulle ei meeldi duublite tegemine. Superstaarisaates võiks tulla üllatusvõitja, nagu Eurovisioonil. Eestisse võiks tekkida üks tõeline rokkar.”

„Eesti otsib superstaari“ 8.hooaja eelvoorudesse registreerumiseks on vaja täita ankeet TV3 kodulehel: https://tv3.ee/superstaar2021

 

Kommentaarid puuduvad