Selgeltnägija Marilyn Kerro: mina Jüri Ratast presidendina ei näe

uudised.ee

Marilyn Kerro läkitas järjekordse video, kus muuhulgas analüüsib, mida tarokaardid Jüri Ratase võimalikust kandidatuurist presidendiks räägivad. 

Alustuseks vaatab Kerro, mis Jüri Ratas üldse mõtleb. "Suured rahakaardid tulevad," põrutab Kerro, et ei saa aru, miks Ratas peaks tahtma presidendiks kandideerida. "Ta tahab ikka kõrgemale ja kaugemale saada," näitab Kerro võetud maailmakaart.

"Ta võib vaadata ka tulevikus Eestist kaugemale," ütleb nõid, et mõnda kaarti saab tegelikult mitmeti tõlgendada. "Mina teda praegu presidendikohal küll ei näe. Mina näen mingit takistust, mis tuleb läbi noorema meesterahva," märgib Marilyn.

Kerro sõnul täna riigikogu esimehena ametis oleva Ratase otsus peaministri kohast loobuda olevat olnud ette teada. "Näitab, et see oli ammu planeeritud asi," analüüsib Kerro, et kui Jüri poleks läinud, oleks ta lihtsalt "troonilt" lükatud. "Tema kannul on mingi noorem meesterahvas. Mul on tunne, et tal on hästi tugev enda kaitseväli," märgib Kerro, kes pole ammu nii tundnud. Siinkohal Kerro lõpetabki, sest vägisi kaitsevälja tungides hakkavad kaardid valetama. Selgeltnägija lisab, et kaitsevälja olemasolu on pigem hea – see tähendab, et tema energiavälja on raske siseneda, kõik põrkub tagasi.
 

Marilyn Kerro läkitas järjekordse video, kus muuhulgas analüüsib, mida tarokaardid Jüri Ratase võimalikust kandidatuurist presidendiks räägivad. 

Alustuseks vaatab Kerro, mis Jüri Ratas üldse mõtleb. “Suured rahakaardid tulevad,” põrutab Kerro, et ei saa aru, miks Ratas peaks tahtma presidendiks kandideerida. “Ta tahab ikka kõrgemale ja kaugemale saada,” näitab Kerro võetud maailmakaart.

“Ta võib vaadata ka tulevikus Eestist kaugemale,” ütleb nõid, et mõnda kaarti saab tegelikult mitmeti tõlgendada. “Mina teda praegu presidendikohal küll ei näe. Mina näen mingit takistust, mis tuleb läbi noorema meesterahva,” märgib Marilyn.

Kerro sõnul täna riigikogu esimehena ametis oleva Ratase otsus peaministri kohast loobuda olevat olnud ette teada. “Näitab, et see oli ammu planeeritud asi,” analüüsib Kerro, et kui Jüri poleks läinud, oleks ta lihtsalt “troonilt” lükatud. “Tema kannul on mingi noorem meesterahvas. Mul on tunne, et tal on hästi tugev enda kaitseväli,” märgib Kerro, kes pole ammu nii tundnud. Siinkohal Kerro lõpetabki, sest vägisi kaitsevälja tungides hakkavad kaardid valetama. Selgeltnägija lisab, et kaitsevälja olemasolu on pigem hea – see tähendab, et tema energiavälja on raske siseneda, kõik põrkub tagasi.
 

Kommentaarid puuduvad