Vaata ja meenuta! Karl-Erik Taukari esimene etteaste võlus kohtunikud koheselt! Mihkel Raud: mingi elekter sinus on!

uudised.ee

2012. aastal saatest “Eesti otsib superstaari” tuule tiibadesse saanud Karl-Erik Taukar tegi oma esimese ülesastumise kohtunike ees väga enesekindlalt teenides ajaloo kiireimad jah-sõnad. Taukari teekond superstaarisaates lõppes küll 4. kohaga, kuid see tõusvat muusikut ei pidurdanud ja tänaseks armastab rahvas näha Karl-Erikut nii muusikalavadel kui teles saateid juhtimas.  

Kohtunike ette astudes Karl-Erik pikka juttu ei teinud, ütles vaid oma nime ja loo, mida esitab ning asus laulma. Taukar esitas lugu Paolo Nutinilt nimega “New Shoes”. Kohtunikud vaimustusid Taukarist kiirelt: “Väga lahe, mina ei viitsi isegi keerutada ja ütlen jah,” põrutab Mart Sander. “Mulle ka meeldis ja mina ütlen ka jaa,” lisab Maarja-Liis Ilus. “Mingi elekter sinus on, ma ütlen ka jaa,” paneb Mihkel Raud ilusa punkti.

 
Foto: TV3 (2012)

Karl-Eriku närv on tugev ja pärast kohtunike positiivset tagasisidet jääb ta konkreetseks öeldes “Asi klaar!”


“Eesti otsib superstaari” 2012 
Foto: TV3

Taukari omanimelisse ansamblisse Karl-Erik Taukar Band kuuluvad lisaks Taukarile kitarrist Mark Eric Kammiste, klahvpillimängija Tomi Rahula ja trummar Hans Kurvits.

Taukar lõpetas “Eesti otsib superstaari” viienda hooaja küll 4. kohaga, kuid olles kistud meelelahutuse südamesse võttis ta juba järgmisel aastal osa telesaatest “Su nägu kõlab tuttavalt”. Taukari karismaatiline olemus tõi talle ka “Eesti otsib superstaari” kuuenda ja seitsmenda hooaja saatejuhi rolli. Lisaks on Taukar juhtinud saateid “Tunnen sind läbi ja lõhki”, “Sõidud Taukariga” ja sel kevadel TV3 ekraanil vaatajaid rõõmustanud telemängu “Suur pühapäev”.


Foto: TV3


Telemäng “Suur pühapäev”, saatejuht Karl-Erik Taukar koos kaptenite Kristjan Jõekalda ja Teet Margnaga.
Foto: TV3

Karl-Erik vedas “Eesti Laul 2019” finaalsaadet koos näitleja Piret Krummiga ning “Eesti Laul 2020” poolfinaale ja finaalsaadet koos näitleja Tõnis Niinemetsaga.

Ta on osalenud ka „Laula mu laulu” 4. hooajas.

“Eesti otsib superstaari” 8. hooaeg stardib juba eeloleval sügisel ning eelvoorudesse registreerumine on alanud. Osalema oodatakse kõiki andekaid lauljaid, kes on 1. augustiks 2021 vähemalt 15-aastased. Kui tunned, et Sinu aeg on käes, siis täida ankeet TV3 kodulehel SIIN!

 

 

Kommentaarid puuduvad