Maire Aunaste naaseb telesse: Jumal tänatud, et keegi julgeb anda uue võimaluse

uudised.ee

Aprilli algul pidas politsei Tartus kinni joobes peaga sõiduautot juhtinud teleajakirjaniku Maire Aunaste. Nüüd on naisel karistus kantud ja ta naaseb teleekraanile.

ERR-i elamussaadete peatoimetaja Karmen Killandi sõnul on 1. septembril eetrisse tulemas suur persoonilugu kõikide õpetajate austamiseks. „Me oleme palunud tõesti Maire Aunastel teha saade Eesti kõige vanemast kehalise kasvatuse õpetajast, vahendab Õhtuleht.

Praeguseks eemaldatud Facebooki postituses teatas Aunaste, et naaseb telesse. „Minu vanuses enam tuhast ei tõuse. Nii et, mu kallid vaenlased: ma tegin seda, mida te ootasite. Hommikul sõidan ERRi bussiga üht saadet esimeseks septembriks tegema. Jumal tänatud, et keegi julgeb anda uue võimaluse,“ seisis kirjutises.

Tuntud teleajakirjanik tabati 6. aprillil purjuspäi roolist, mis peale alustati kriminaalmenetlust. Aunastel tuvastatud 2,5-promilline joove tõi teleajakirjanikule tingimisi kuue kuu pikkuse vangistuse ja juhtimisõiguse kaotuse kolmeks kuuks koos üheaastase katseajaga.

7. aprillil tegi Aunaste “Ringvaates” pisarsilmil pöördumise, milles vabandas Eesti rahva ees. “Vabandan kõikide nende tuhandete inimeste ees, kes on mu saateid vaadanud, mu lugusid lugenud, ja vabandan nende ees, kes on minu lähedased, minu sõbrad, minu toetajad, ja ka nende ees, kellel on olnud elus samasugune saatuslik viga, aga neile pole seda võimalust antud, et kutsutakse mingisse väga vaadatavasse saatesse ja nad saaksid oma loo rääkida.” 
 

Kommentaarid puuduvad