Suvi, muusika ja hea vein saavad kokku Viimsi Veinifestivalil

uudised.ee

20. augustil toimub esmakordselt Viimsi Veinifestival, mis leiab aset vabas õhus, Viimsi vabaõhumuuseumis. Festival toob kokku kodumaised artistid, mõnusa veini ja head maitsed. Lavadel astuvad üles 2 Quick Start, Karl-Erik Taukar Band, Ivo Linna & Supernova, Ott Lepland, Liis Lemsalu, Daniel Levi, Kaire Vilgats & Dagmar Oja “Bäkid hoos”.

Veinifestivalil tutvustavad oma veinivaliku paremikku erinevad maaletoojad ja veinitootjad. Festivali külastajal on võimalus degusteerida ja hinnata parima veini konkursil osalevaid veine, mille käigus selgub publiku lemmik valge vein, punane vein ning parim “mull”. Parima veini degusteerimisel osalemiseks tuleb osta spetsiaalne Viimsi veinifestivali pokaal. Degustatsiooni pokaale on müügil piiratud koguses. Degusteerimine toimub kell 15:00-18:00. Viimsi Veinifestivalil hoolitsevad hea toidu eest Siigur Restoranide perre kuuluvad OKO resto Haabneemes ja NOA restoran. Ei ole kahtlustki, et head maitsed aitavad suurepäraseid veine veelgi nauditavamaks muuta. Nagu ka Siigur Restoranide pere soovitab – Söö ja tunne elust rõõmu!

Soodushinnaga festivali piletid on müügil kodulehel www.veinifestival.ee. Festivali koostööpartnerid on Siigur Restoranid, Nautimus, Saku ja raadio Star FM.

Kommentaarid puuduvad