Homme
17. juun
17...25
7...14
Ülehomme
18. juun
18...28
9...15

Meelelahutus

Eesti suurim merepidu toob Tallinnasse legendaarse Queeni tribuutbändi Killer Queen

Foto: Pressimaterjal
10:52 10. juuni 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

16.–18. juulini toimuv Eesti suurim merepidu Sail Tallinn toob pealinna viide sadamasse kolmepäevase meeleoluka programmi, mille üheks suuremaks tõmbenumbriks on sündmuse esimesel päeval toimuv Killer Queeni kontsert Vanasadama kruiisialal. 

Just Killer Queeni on peetud kõige autentsemaks ja tõetruumaks Queeni tribuutbändiks, mis on saanud rohkelt tunnustust ning andnud palju kontserte täisstaadionitele. Bänd on ka varem Eestit külastanud, mõlemad kontserdid läksid täismajale. Seekord on kõigil võimalus nautida legendaarset Queeni muusikat vabas õhus ja täiesti tasuta. 

Killer Queeni eeslaulja Patrick Myersi sõnul on Eesti esimene välisriik, kus bänd taas üle pika aja üles astub. „Mul on väga hea meel, et saame esinemistuuri alustada just siit, sest Eesti oli ka esimene välisriik, kus me bändiga 1995. aastal võõrale publikule kontserdi andsime. See toob meelde nii palju meeldivaid mälestusi,” meenutas Myers ligi 30 aasta tagust sündmust.

Pärast seda on bänd käinud mitmel maailmaturneel ja jõudnud ka tagasi Eestisse. „Tallinna esinemised on olnud väga erilised ja meeldejäävad. Siin on fantastiline publik ja väga kirglikud Queeni fännid. Nüüd, aastaid hiljem oleme tagasi Tallinnas,” lisas ta. 

Killer Queen lubab suurimal merepeol anda võimsa lava-show ja esitada kõiki Queeni hittlugusid, pakkudes kõige originaalilähedasemat elamust tõelistele rokkmuusika austajatele. Kontsert toimub 16. juulil kell 19.30.

Eesti suurim merepidu SAIL Tallinn 2021 toob 16.–18. juulini Tallinna sadamatesse meeleoluka kolmepäevase programmi. Meelelahutust maal ja merel pakuvad artistid nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Esialgu nendel kuupäevadel toimuma pidanud maailma suurim purjeõpperegatt The Tall Ships Races Tallinn 2021 jääb koroonapandeemia tõttu ära ja The Tall Ships Racesi laevastik jõuab Läänemerele 2024. aastal. 

Killer Queen on pärjatud mitme kõrge tunnustusega, nende seas maailma parima tribuutbändi auhinnaga 2005. aastal. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!