Homme
24. juun
20...28
15...20
Ülehomme
25. juun
20...28
14...19

Meelelahutus

Pühajärve Jaanitule avab Reket, esinejate hulka lisandusid ühiskavaga villemdrillem ja Pluuto

Foto: Pressimaterjal
14:46 11. juuni 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

22. ja 23. juunil toimuva Pühajärve Jaanituli 2021 esinejaterivi sai täiendust. Festivali avab Reket ning ühiskava ja üllatusesinejatega astuvad üles villemdrillem ning Pluuto.

Pluuto ja villemdrillem alustasid mõlemad karjääri internetipõhisest muusikakeskkonnast Soundcloud ja on paari aastaga tõusnud raadiote edetabelite tippu, kogunud kahepeale erinevatel muusikaplatvormidel üle kümne miljoni kuulamise ning saavutanud kõrgeid kohti Eesti muusikaauhindade jagamistelt. Pühajärvel astuvad Pluuto ja villemdrillem lavale ühise kavaga, mis sisaldab rohkelt üllatusi.

Pühajärve Jaanitule avab 22. juunil räppar Reket, kuid kahe päeva jooksul astuvad lavale veel Nublu, Smilers, Terminaator, Shanon ja 5Miinust. Varasemalt väljareklaamitud välisesinejad Netsky ja Julian Jordan ning mitmed kodumaised artistid tulevad Pühajärvele järgmisel aastal, mil festival toimub tavapärases mahus. 

Festivalile pääsemiseks peavad külastajad esitama tõendi kehtiva negatiivse testi, tehtud vaktsiinide või haiguse läbipõdemise kohta. Korraldajad on Pühajärve teel asuvasse parklasse püstitanud ka testimisala. Negatiivse testi andnud külastajad saavad käepaela, mis tagab muretu sissepääsu Pühajärve Jaanitulele. 

Kõigil külastajatel palutakse kohale tulla tervetena. Korraldajad jälgivad piirkondlikku ja riiklikku olukorda ning viivad vajadusel sisse täiendavaid muudatusi, et nakkusoht miinimumini viia.

Pileteid 22. ja 23. juunil toimuvale Pühajärve Jaanitulele on võimalik osta Piletilevist ja kohapealt. Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on festivalil võimalik end proovile panna traditsioonilistes jaanipäevamängudes ning lõbutseda erinevatel atraktsioonidel.


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!