Salajased raportid avalikustati! Ufoloog Igor Volke: sellest tuleb suur skandaal

"Suvistes Seitsmestes" lahkab lendavaid tundmatuid objekte ufoloog Igor Volke.

Äsja avaldatud videoklipid ja raportitid on tekitanud palju kõlapinda ning järjest enam kerkib esile küsimus, kas UFOd on siis olemas? "Sellest tuleb suur skandaal. See on teada, et see ei ole Ameerika tehnoloogia, äkki on kellegi teise? Kui see on Hiina või Vene oma, siis on täitsa pekkis. Kui on UFOd, siis elab Pentagon selle üle," tõdeb Igor.

Antud teema ja salapära on olnud õhus juba kaks põlvkonda ehk ligi 70 aastat ning nüüd on saavutatud ka haripunkt. "Nii skandaalselt ja teravalt pole see asi kunagi püsti olnud," lisab ta.

Ameerika Ühendriigid lubasid UFOde raporti täispikkuses avaldada 25. juunil.

“Suvistes Seitsmestes” lahkab lendavaid tundmatuid objekte ufoloog Igor Volke.

Äsja avaldatud videoklipid ja raportitid on tekitanud palju kõlapinda ning järjest enam kerkib esile küsimus, kas UFOd on siis olemas? “Sellest tuleb suur skandaal. See on teada, et see ei ole Ameerika tehnoloogia, äkki on kellegi teise? Kui see on Hiina või Vene oma, siis on täitsa pekkis. Kui on UFOd, siis elab Pentagon selle üle,” tõdeb Igor.

Antud teema ja salapära on olnud õhus juba kaks põlvkonda ehk ligi 70 aastat ning nüüd on saavutatud ka haripunkt. “Nii skandaalselt ja teravalt pole see asi kunagi püsti olnud,” lisab ta.

Ameerika Ühendriigid lubasid UFOde raporti täispikkuses avaldada 25. juunil.

Kommentaarid puuduvad