Homme
24. juun
20...28
15...20
Ülehomme
25. juun
20...28
14...19

Meelelahutus

XVI Hiiu Folk pakub eriti rikkalikku programmi

Foto: Pressimaterjal
14:47 11. juuni 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Pressiteade

Juba vähem kui viie nädala pärast avame Sõru paadikuuris XVI Hiiu Folgi, mille programm on pausijärgsele festivalile kohaselt eriti rikkalik.

 Eesti esinejaist rõõmustavad publikut Estonian Voices, Puuluup, Curly Strings, Justament, Rembetes ja Tõnu Oja, Mari Kalkun, Svjata Vatra, Ukraina naiskoor Zhurba ja Rute Trochinsky, Olavi Kõrre, Tintura ja Arno Tamm, Torupillikoor, Kärdla põhikooli mudilaskoor, Kärdla kammerkoor, Karijärve keelpilliorkester, Shabbat Quartet, Heinavanker, Ene Salumäe ja Celia Roose, Tuli Taevast ja kammerkoor Credo jpt.

Suurepärased artistid tulevad ka piiri tagant: PasztorHora (Ungari), Kokle, Banga (Läti), Sver (Norra), Jon Samuel Lundström (Rootsi), Ida Elina (Soome) jt. 

 Festivali lõpetame pühendusega sel aastal lahkunud Jaak Johansonile. Mälestuskontserdil „Jaagu laulud ja laulud Jaagule“ Kärdla kirikus astuvad üles Tõnis Mägi, Kärt Johanson, Krista Citra Joonas, Riho Sibul, Ain Agan, Jaak Tuksam, Mari Kalkun jt.

Muidugi saavad festivalikülalised osa ka rikkalikust lisaprogrammist: õpitubadest, loodusretkedest, filmidest ja ettekannetest.

Tänavuse festivali teema on „Aja lugu“ – oleme programmi toonud mitmed Hiiumaa ja Eesti lood.

Armastatud pere- ja keskkonnasõbralik Hiiu Folk on endiselt täiesti alkoholivaba.

Festivali pass maksab praegu Piletilevis vaid 45 eurot.

 Kohtumiseni XVI Hiiu Folgil 15.–18. juulil!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!