Anett avalikustas enda debüütalbumi esitluskontserdil esimese külalisesineja 

uudised.ee

1. augustil toimuval Aneti debüütalbumi esitluskontserdil Keila-Joa lossipargis astub üles laulja YASMYN, et esitada üheskoos lugu “Don’t Settle”.

Täna avaldas käesoleva aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitli saavutanud Anett enda albumi lugude tutvustuse ehk AAA videoseeria viimase klipi, loost “Don’t Settle”, kus teeb kaasa YASMYN. Ühtlasi kuulutati välja Yasmyni üles astumine ka 1. augustil toimuval Aneti albumi esitluskontserdil, et lugu koos lavale tuua. AAA-lühend sümboliseerib Aneti albumi avamise klippe, kus laulja jagab visuaalses vormis telgitaguseid iga albumi loo kohta –  kuidas ning kellega muusika valmis ning kust tuli inspiratsioon. 

Aneti novembris ilmunud, ja Eesti Muusikaauhindadel Aasta album tiitlile nomineeritud, esimene täispikk album “Morning After” valmis suunal New York-Võsu ja märgib modernse R&B ja souli helimaailmasse süüvimist, kandes endas isiklikke ausaid sõnumeid. “Mul oli algusest peale selle plaadiga tahtmine ja salasoov kaasata eestimaised souli lauljaid ja lisaks Rita Rayle teeb selle albumi peal kaasa YASMYN,” jagab laulja Anett. 

Seekordne albumi lugude tutvustusvideo vaatab pala “Don’t Settle” sisse, mis valmis hilistest öötundidest varahommikuni YASMYNi stuudios. Loo produtseeris Ameerikas resideeruv eesti päritolu produtsent Ms Madli. “See lugu on väike eluline meeldetuletus iseendale, et me ei lepiks vähemaga kui see, mida me tegelikult väärt oleme,” täpsustab  Anett.

1.augustil toimub Aneti karjääri seni suurim kontsert, kus esitusele tuleb uue albumi muusika ning ka varasem looming, eriseadetes. Kontserdi teeb eriliseks laiendatud koosseis ja erikülalised ning ainulaadne sündmuspaik, milleks on imekaunis Keila-Joa lossipark. Tegu on väliskontserdiga ning inimesed on oodatud kaasa võtma enda piknikulinad, et veeta üheskoos mõnus õhtu hea muusika seltsis. Piletid müügil Piletilevis!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANETT (@thisisanett)

Kommentaarid puuduvad