Purupurjus Mallukas sõimas strippar Justinit: miks sa nii pede tahad välja näha?

uudised.ee

Blogija Mariann Treimann ehk Mallukas tunnistab, et jõi end mõnda aega tagasi niivõrd purju, et saatis stippar Justinile neli äärmiselt vulgaarset häälsõnumit.

„Justin, mul on vaja üht asja teada. Kas sa saaksid veel rohkem pede välja näha, kui sa praegu oled? Kas sa veel rohkem saaksid olla, sest ma tahaks teada, kui haige see välja näeb,“ sõnas Mallukas häälsõnumis. 

„Iga kord, kui sa oma huult hammustad pede moel, siis mõtlen, kui f*cking väike su m*nn on. I’m f*cking sorri. Võib-olla sa ei ole pede, aga miks sa nii pede tahad välja näha siis? Täiesti p*tsis. Ma olen täiesti kindel, et sisimas oled pede. Sooviks sind homseks broneerida,“ jätkab Mallukas sõimu.

Justin avaldas häälsõnumid oma Instagrami kontol ja kommenteeris ka ise Malluka öeldut. “Tahtsin need avaldada ja mõne inimese tõelist palet näidata. Soovin talle edaspidiseks edu. See näitab, et ma teen siin Eestis midagi hästi, et sellist tagasisidet saan,” ütles ta.

Mallukas ise kommenteerib juhtunut oma blogis , kus võtab vulgaarsed sõnumid omaks ning vabandab nende pärast. “Issand püha peetrus, tegin mina täna hommikul silmad lahti ja mu Instagrami postkast oli täis screen‘e sellest, kuidas ma Justinile mälleris peaga voice‘e saatsin. Vaadake, sellises olukorras ei ole teha muud, kui tõsta käed ja tunnistada oma süüd. Kas ma saatsin sellised voice’id? Jah. Kas see oli inetu? Muidugi. Kas mul on midagi päriselt homode vastu? Muidugi mitte!”

“Ja teate, ma vist võlgnen teile selgituse, et miks ma sellised tobedad voice’id saatsin. Okei, kui täitsa aus olla, siis ma olin tääääiiiiesti purjus. See pole muidugi vabandus, aga mul oli lapsevaba nädal, ma olin sõbrannadega Hiiumaal ja ma olin ausalt täis nagu kännuämblik. Mitte kõige daamilikum, aga noh, kui ma siin üdini aus olen, siis täpselt nii oli. Ja isegi täis peaga sain ma kohe peale nende saatmist aru, et see on suht lamp ja kustutasin need ära. Mida ma aga ei osanud aimata, oli see, et need talle sinna message request kausta jäävad. Ehk siis mina kustutasin need kohe ära, aga tema nägi neid ikkagi.”

“Netikiusamine ei ole okei. Tegelikult ei ole never ilus kellelegi selliseid asju saata. Ma tean seda ise ka ja kui ma peaks nüüd ennast analüüsima, et miks ma seda tegin, siis mul on tunne, et ma olen lihtsalt nii kaua veits alla surunud mingisuguseid teemasid. Ja siis ma olin täis ja mulle kargas jälle Jussu, till pihus, Instagramis ette ja kogu see arvamus lõvipaarist voolas minust välja.”

Kommentaarid puuduvad