Kalev Kruus on Rally Estoniaks valmis: iga ralli on nagu põnevusromaan!

uudised.ee

Juba täna saab alguse suurejooneline Rally Estonia ja valmis on ka TV3 sporditoimetaja Kalev Kruus. 

“Kogu MM-sarja näitamine, just nii suures mahus, nagu seda tänavu teeme, on üks vahva projekt,” kinnitab Kruus. “On uskumatu, kui palju on just neid, kes jälgivad MM-sarja ainult sellepärast, et näha, kuidas meie meestel läheb. Minule kui spordisõbrale tundub see natuke isegi kummaline, et kui Tänak katkestab, siis rohkem sel nädalavahetusel rallile tähelepanu ei pöörata. Aga iga ralli on ju natuke nagu põnevusromaan, mida reedel lugema hakates sa pühapäevaks ei tea, kes on mõrvar – tegelikult siiski võitja –, ning läbi põnevate sündmuste, taktikamängude, konkurentide ebaõnne jms saad selle lõpuks teada.”

Legendaarseks spordikommentaatoriks nimetatud Kalev Kruus on end ralliga kursis hoidnud juba aastakümneid. “Aga see ei tee mind veel mitte mingil juhul asjatundjaks,” lausub ta.

Artikkel refereeritud Maalehest

Suve suursündmust Rally Estoniat näevad TV3 vaatajad täies mahus, sest ametliku suurtoetaja ja meediapartnerina toob TV3 otse-eetrisse kõik 24 kiiruskatset ning ava- ja lõputseremoonia. 

Rally Estonia on 2021.aasta FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp, mis sõidetakse Tartus, Tartu vallas, Otepää vallas, Elva vallas, Kanepi vallas, Kambja vallas, Peipsiääre vallas ja Mustvee vallas 15.-18.juulil. 

„Eksklusiivselt toob TV3 otse-eetrisse kõik 24 kiiruskatset, neljapäevahommikuse testikatse ning suurejoonelise ava- ja lõputseremoonia; seega jõuavad huvilisteni kõik olulised hetked palavalt oodatud rallisündmuselt. Lisaks saab TV3 Sport lehel kaasa elada haaravatele otsereportaažidele,“ selgitas TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur. 

Rally Estonia ametlik ralliraadio on raadiojaam Star FM, vahendades kogu rallimelu nii rajalt kui ka selle kõrvalt. Operatiivsed reportaažid, põnevad erikülalised ja värvikad intervjuud jõuavad kuulajateni Star FM ralliraadio stuudiost otse sündmuskohalt. Lisaks on neljapäeval ja reedel kohapealt eetris ka Star FM Hommikuprogramm. 

Rally Estonial osalevate meeskondade nimekiri on väga tugev ning ülimalt haaravat võistlust pääseb jälgima 24 000 pealtvaatajat.

Rally Estonia täieliku ajakava leiad SIIT!

Kommentaarid puuduvad