Eda-Ines Etti naaseb taas lavalaudadele: mul on metsikult hea meel publikuga jälle kohtuda!

uudised.ee

Raadio Star FM hommikuprogrammis oli külas lauljatar Eda-Ines Etti, kes tunnistas, et pärast pikka koroona- ja emaduspausi on tal tõeliselt hea meel taas esineda ja kontserte anda.

Inese sõnul on tal üks tõeliselt mõnus ja kuum suvi olnud, mida tal õnnestus täiel rinnal nautida ja nüüd saab ka töömotivatsiooni veidi suhu tagasi, mida ta on isegi veidi igatsenud. “Olen igatsenud küll kasvõi mõnes teises keskkonnas olemist või rääkimist mingitel muudel teemadel kui laps, aga mis seal salata – kui lähed kodust ära, mõtled ikka, et mis seal toimub parasjagu,” naerab ta. 

Üsna pea alustabki Ines taas kontsertide andmisega. “Ma väga väga ootan! Me oleme jälle täiskoosseisuga laval esmakordselt pärast seda pikka pausi. Mul on metsikult hea meel, et me saame oma publikuga jälle kohtuda,” räägib Ines õhinal, ent tõdeb, et sügise ja potentsiaalse uue laine ees tunneb ta hirmu ja muret. “Loodame, et ehk läheb siiski leebemalt.”

Inese sõnul tal praegu vaba aega loominguga tegelemiseks praktiliselt ei olegi. “Siis, kui see tunnike on, siis ma tukun või koristan või teen väga asiseid asju. Ma loodan, et see aeg on veel ees,” sõnab ta. Ka puhata eelistab Ines kindlasti just Eestis, sest sooja ilma on niigi meil vähe ja siis ei tahaks välismaal olla. Üks tema meeliskohtadest on Porkuni ja sinna soovitab ta kõigil minna.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist järgi siit!

Kommentaarid puuduvad