Klõps! Jaagup Kreem avastas enda jaoks hirmkalli hobi: tunnen, kuidas see pisik mulle ligi hiilib

uudised.ee

Eesti jõukate seas näitab trendi helikopteriga lendamine. Üha rohkem leidub entusiaste, kes soovivad ka ise masinat juhtima õppida ja nende hulka kuulub ka Jaagup Kreem. Muusik tõdeb oma viimases sotsiaalmeedia postituses, et tunneb juba, kuidas temalgi hakkab kopteripisik ligi hiilima.

“Elu esimene lennutund tehtud ja tunnen, kuidas see pisik mulle ligi hiilib. Veidi hirmus oli ka, sest helikopteri juhtkang on ülimalt tundlik. Selg oli küll pärast lendu läbimärg, aga kui on hea õpetaja, siis pole tegelikult karta midagi. Aitäh!” kirjutab Kreem enda Instagramis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jaagup Kreem (@jaagupkreem)

Möödunud maikuus tegi “Pealtnägija” loo sellest, kuidas kopterihullus eestlasi vallutab. Kui kümme aastat tagasi oli Eestis eraomanduses kuus helikopterit, siis nüüd on neid juba 11. Tegemist on üsna krõbeda hobiga, sest pelgalt kopteripiloodi koolitus maksab juba 45 000 eurot.

“Võib-olla inimesed jõuavad lõpuks sinnamaani, kus võtta midagi erilist ette ja panna mingeid eesmärke ja hinnata oma iseenda aega ja tegemisi,” pakkus huviliste lisandumise selgituseks kopteriomanik ja Kreemi õpetaja Raivo Hein.

Kopteripilootide arv on kümne aastaga kasvanud 29 pealt 52 inimeseni. Vaieldamatult peab selleks hobiks olema raha, sest kasutatud kopteri hinnad algavad alla 100 000 ja hinnalage pole.

Kommentaarid puuduvad