Täna
28. juul
21...26
17...21
Homme
29. juul
20...25
14...19

Meelelahutus

Nõid Merily Timmer annab nõu, mida teha tüütu ämmaga

Foto: TV3
13:18 22. juuli 2021
Autor: uudised.ee

Nõid Merily Timmer tunnistab oma blogis, et paljud naised on hädas oma ämmadega.

“Ämm kipub sekkuma ja organiseerima, pidevalt helistama ja korraldama oma poja elu. Kas ikka kõht on täis ja puhtad riided seljas. Väga väga halb lugu. Miks selline olukord tekib? Tegelikult on põhjus üsna lihtne. Kui me sünnime, siis meil on nii füüsiline nabanöör kui ka energeetiline. Energeetiline nabanöör tuleb samuti läbi lõigata, et inimene saaks oma ellu astuda. Selle läbilõikamine toimub lihtsalt ajas. Ehk kui nooruk on juba täisealiseks saamas, siis on aeg anda talle vabad käed otsustamaks ning proovimaks ise. Kui ema oma last oma ellu ei lase, sest ei usalda teda, siis jääbki ta kinni hoidma,” nendib Timmer.

Merily sõnul purunevad paljud suhted põhjusel, et naine seab mehe ultimaatumi ette - kas naine või ema. "Sellise ultimaatumi esitamine pole aga mõistlik, kuna inimesel on siinkohal kaks südametunnistust, üks kuulub päritoluperekonna juurde ja teine oma perekonna juurde. Seal ei saa valida,” tõdeb ta.

Kuid mida ikkagi teha ämmaga, kes sekkub liiga palju? “Tegelikult on parim viis selleks konstellatsioonis läbi teha ”oma ellu astumine”. Seda siis sellel kaaslasel, kelle ema on tulnud suhtesse kaasa. See loob lapse ja vanemate vahele normaalse suhte, kus vanemad ei ole oma laste külge enam klammerdunud ja vastupidi. Samuti võib tunnistada oma ämmale, et ta on oma lapsele parim ema ja et sa ei soovi ta kohta endale, vaid jääd kaaslase rolli. Nii kaob ka vastastikkune armukadedus ja võistlemine ning suhtlus normaliseerub,” ütleb Timmer.

Vaata lähemalt Timmeri blogist SIIT!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!