Täna
28. juul
21...26
17...21
Homme
29. juul
20...25
14...19

Meelelahutus

Tippkoomikuks saada pole lihtne! Ari Matti Mustonen: kaheksa aastat sõin si**a!

Foto: Comedy Estonia
13:52 22. juuli 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: 1st Stage

Stand-up koomik Ari Matti Mustonen tõdes Mardo Männimägi juhitud vestlussaates 1STAGE, et on tänaste väljamüüdud show'de nimel ränka vaeva näinud. 

Ari Matti on Eesti komöödia skenes küll tegija, kuid sellegipoolest pole ta lasknud edul enese üle võimust võtta. “See on kõige piinlikum asi, kui ma näen Eesti superstaare ära tõusmas, sa oled nagu soos kuulsus. Sa oled sealt külast, kus Shrek oli pärit, kuulus. Nagu võta veits hoogu maha,” soovitab Mustonen.

Koomik ei ole oma elus kunagi pidanud piinlikkust tundma. Oma esimesi esinemisi võttis ta pigem kui kogemust ja kriitikanooltest end heidutada ei lasknud. Ari Matti edu saladus on töökus ja see X-faktor, mida paljudel teistel ei ole. 

Ari Matti on üks vähestest nimedest Eestis, kellel on võimalus olnud ka end välismaailmas proovile panna, näiteks Vancouveris, Bangkokis ja Melbourne’s. “Üldiselt välismaal “Open Mic” käib siis nii, et sa kuskil paned kirja ennast. Oled väljas, noh päikese käes, ukse taga läheb rivi, oled seal number 44, kell pool kaks öösel lähed peale kolmele inimesele. See on sinu aeg nagu tõestada. Ja siis ma tulen Eestisse, väljamüüdud kümme showd Vene Kultuurikeskuses,” selgitab ta.

Kanadas esinedes läks koomikul üsna hästi ning välispublik võttis ta soojalt vastu. “Ma läksin 365 päevaga kõige sitemast “Open Micist” kõige legendaarsemasse teatrisse. Null meediat, ainult sellega, et aasta aega tegin esinemisi,” kirjeldab Ari Matti.

Ari Matti on näinud suurt vaeva, et jõuda sinna, kus ta praegu on ning mees on üllatunud kui talle öeldakse, et issand, sul on nii hea olla Ari Matti: “Kuidas ma Ariks sain? Kaheksa aastat sõin sitta. Viimased kaks aastat on olnud mingigi päikesekiir vastu ka,” räägib mees oma raskest teekonnast.

Inspiratsiooni kogub koomik igapäevaelust, spordist, muusikast ja teistelt koomikutelt. 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!