“Eesti otsib superstaari“ kutsub Ülemiste keskusesse avavooru ja vaktsineerima

uudised.ee

Juba sel laupäeval saavad alguse Eesti kaheksanda superstaari otsingud. TV3 „Eesti otsib superstaari“ suur avavoor toimub 14.augustil Ülemiste keskuses ning lisaks saate salvestusele ootavad keskuse külastajaid ka eriüllatused ning kõiki soovijaid võimalus end Qvalitas Arstikeskuse vaktsineerimisbussis vaktsineerida.

Superstaarimelu algab Ülemiste keskuses laupäeva hommikul, mil toimuvad seni saatesse registreerunute eellaulmised ning veel on võimalik end ka kohapeal kirja panna.

Seoses kehtivate COVID-19 piirangutega võetakse kasutusele vastavad ettevaatusabinõud. Kohale on lubatud tulla vaid täiesti tervetel inimestel, kes pole viimase 2 nädala jooksul endale teadaolevalt kokku puutunud COVID-19 nakatunuga. Õuealal jaotatakse kandidaadid kuni 50 inimesest koosnevatesse üksteisest eraldatud gruppidesse. Kõikide üle 18-aastaste kandidaatide puhul küsitakse ja kontrollitakse kehtivat EL COVID-19 tõendit (vaktsineeritud, läbi põdenud viimase 6 kuu jooksul või negatiivse testitulemusega) või suunatakse inimene kohapeal kiirtestimisele. 12-18aastased isikud ei pea enda vaktsineeritust küll tõendama, kuid riskide maandamiseks soovitatakse ka neile, kel pole kehtivat EL COVID-19 tõendit, kiirtestide tegemist. Keskuses sees peetakse kinni hajutatuse ja desinfitseerimise nõuetest. Kandidaadid on keskuses sees samuti hajutatult, erinevatel kellaaegadel, astudes saatemeeskonna ette ükshaaval. Samad ettevaatusabinõud kehtivad ka kõikidele üritusega seotud isikutele (saatemeeskond, koostööpartnerid).

Superstaarisaate avavooru auks ootavad laupäeval ka Ülemiste keskuse külastajaid üllatused – näiteks T-särgi poest saab soetada eksklusiivse superstaari-särgi, mitmed kauplused ja restoranid teevad eripakkumisi ning lühikontserdiga rõõmustab „Eesti otsib superstaari“ viimase hooaja võitja Uudo Sepp. Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tiia Nõmme sõnul on sünergia saate ja keskuse vahel väga tugev. „Ülemiste keskus pakub oma erinevas vanuses külastajatele igapäevaselt väga palju meelelahutusvõimalusi – meie juurde saab lisaks ostlemisele tulla sööma, kinno, trenni, batuudile hüppama, keeglit ja muid mänge mängima. Seetõttu on meil eriliselt hea meel, et Eesti uue superstaari teekond algab just Ülemistest. Tasub tulla vaatama, sest tulevane särav täht Eesti meelelahutustaevas on sel nädalavahetusel Ülemiste keskuses kohal,” ütles ta.

Erilise päeva puhul on kõigil soovijatel võimalik end vaktsineerida Qvalitas Arstikeskuse vaktsineerimisbussis, mis seisab Ülemiste keskuse peasissepääsu kõrval laupäeval kell 9-16. Ette registreerida ei ole vaja; piisab, kui tulla kohale. Qvalitas Arstikeskus vaktsineerib Moderna – uue nimega Spikevax – koroonavaktsiiniga. Kahe doosi vaheline intervall on soovituslikult 4 nädalat ning teise doosi manustamise aeg määratakse kohapeal. Maksimaalne kaitse saavutatakse 14 päeva pärast teist doosi.

Qvalitas Arstikeskuse meditsiinivaldkonna projektijuht Serli Raudseping tuletab meelde, et vaktsineerimine on tasuta kõigile, k.a. Eestis elavatele, töötavatele ja õppivatele välismaalastele: „Qvalitase vaktsineerimisbussi palume kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata.“ Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 6 kuud pärast tervenemist ja sellisel juhul tuleb teha üks kaitsesüst. Vaktsineerima on oodatud inimesed alates 12.eluaastast. Lisainfot COVID-19 vaktsineerimise kohta leiab veebilehelt www.vaktsineeri.ee

„Eesti otsib superstaari“ uut hooaega juhib Karl-Erik Taukar. Kohtunikud on Mihkel Raud, Koit Toome ja Birgit Sarrap. Eesti kaheksandale superstaarile kuulub TV3 ja SEB poolt 10 000 eurot ning artistileping Universal Music Balticsiga, millega kaasnevad: lühialbum, mis valmib tipp-produtsentide käe all; professionaalne muusikavideo; võitjast saab Universal Music Balticsi prioriteetartist; võitja singlid/lühialbum saavad professionaalse meeskonna turundustoe; täismahus Spotify Premium promokampaania.

Eelvoorudesse registreerumiseks saab täita ankeedi TV3 kodulehel: https://tv3.ee/superstaar2021

 

Kommentaarid puuduvad