NOËP uuest singlist: sellel lool on väga unikaalne sünnilugu

uudised.ee

Andres Kõpper, artistinimega NOËP, ​avaldas täna uue singli ja muusikavideo loole “Head Out Of The Water”, mis on esimene fookussingel sellel aastal ilmuvalt debüütalbumilt. Küsisime, mida põnevat on ta suvel teinud, kuidas ta uue loo tegemiseks inspiratsiooni kogus ja millest räägib tema värskelt valminud muusikavideo.

Mul on läinud väga suviselt ja sellises tüüpilises mõttes ma seda nautida pole jõudnud, sest on olnud äärmiselt töine aeg, räägib Kõpper. Tema värskelt valminud lool on väga unikaalne sünnilugu. “Sõbranna küsis reklaami jaoks soundtrack'i ja mu manager ütles, et võiks selle loo saata. Kuna ma olen ise reklaamialal töötanud, siis ma tean, et see on alati hästi spetsiifiline, mida režissöör tahab. Algselt tegingi selle loo reklaami soundtrack'iks, kuid hiljem sellest sündiski minu uus lugu,” sõnab NOËP intervjuus.

Samuti rääkisime sellest, kui palju võtab artistil üldse aega ühe loo valmis tegemine. 'Mõni lugu sünnib väga kiiresti, kuid mõne teisega võib minna aastaid ja vahel ka laulukirjutamine võib pendeldada niimoodi edasi-tagasi ning võtab mitu aastat. Näiteks enne, kui Young Boy sa valmis, kulus selleks aega 1,5 aastat,” kirjeldab Kõpper loomeprotsessi.

Kuula lähemalt intervjuust, mida põnevat ta veel räägib.

NOËP-i uut videot saad vaadata siit:

Kommentaarid puuduvad