Ühe ajastu lõpp: järjekordne populaarne ööklubi sulgeb oma uksed

Tallinnas tegutsenud Klubi Teater teatas oma Facebooki kontol, et nende teekond sai otsa ja kogu õnn sai välja müüdud. 10 aastat tegutsenud asutus lisab juurde, et kogu tegevus sündis läbi suure armastuse ning pühendumise, et pakkuda peolistele võimalust tulla sinna, kus mured ning pinged jäävad alati ukse taha. Kindlasti on paljud tulihingelised pidutsejad väga kurvad, aga jääb üle loota, et kui sulgeb üks uks, siis avaneb peagi teine.

”Meie peamiseks eesmärgiks oli kutsuda Teis esile positiivne emotsioon ning naeratus – need andsid meile jõudu pingutada veelgi rohkem.

Meelelahutuse eesmärk on lõõgastada meeli ning pakkuda kiirele ning kirevale ajale „timeouti“ ehk aega, kus meeled saavad toidetud positiivsete emotsioonidega.

Aeg, kus töömured ning muud pinged saavad olema unustatud kasvõi korraks. Aeg, kus tegelikult elame kõige rohkem – hetkes. Nagu ladina keeles öeldakse Carpe Noctem ehk naudi hetke, mida sulle öötund pakub! See on hetk mida saame isegi nimetada osaliselt õnnetundeks.”

Klubi sotsiaalmeedia postitust saab täismahus lugeda siit:

Kommentaarid puuduvad