Mis on neist saanud? Staarisaates teiseks jäänud lauljad räägivad, kuhu nende tee on viinud 

Sellel pühapäeval saab alguse ”Eesti otsib superstaari” 8. hooaeg, kus võistlustulle astuvad uued ägedad staarihakatised. Naisteleht otsisis üles kolm lauljat, kes oleks võinud vabalt saate võita, aga jäid teiseks. Mis on neist tänaseks saanud?

Arno (41) jäi superfinaalis Jana Kase järel teiseks saate teisel hooajal. Mees meenutab, et teda ajendas saatesse minema ”hiline teismeiga” – nimelt tundus toona 27aastasele Arnole, et mingid nurgad vajaks veel lihvimist.

Gertu (25) saavutas 2015. aastal Jüri Pootsmanni järel teise koha. Tegelikult osales ta saates ka 2012. aastal, olles kõigest 16aastane, kuid toona väga kaugele ei jõudnud. ”Aga ilmselt tekkis sealt soov end uuesti proovile panna ja näidata, et suudan ikka rohkemat,” muigab ta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gertu Pabbo (@gertupabbo)

Ka 2011. aastal, saate neljandal hooajal Liis Lemsalu järel teiseks jäänud Artjomi (29) jaoks polnud tol hooajal enese proovilepanek esmakordne. ”Tegelikult osalesin saates ka hooaeg varem, kuid siis ei saanud ma isegi kollast edasipääsukaarti,” meenutab mees. Toona oli ta vaid 18aastane. Olgugi et valus kogemus oli veel meeles, tuli otsus järgmisel aastal uuesti proovida üsna lihtsalt.

Loe refereeritud artiklit lähemalt.

Kommentaarid puuduvad