Kas tõesti? Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

uudised.ee

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku oma elukaaslase Kendraga. Kogu olukord on äärmiselt segane, sest esile on kerkinud ka faktid lähisuhtevägivallast. Meie uurisime lähemalt, mida ennustavad alanud nädalaks Timmeri tarokaardid Uudo Sepa tähtkujule ja sealt ilmnes nii mõnigi uus fakt. Kas see on ka tõsi, teab lahkuläinud paar vaid ise.

Igal esmaspäeval ilmub TV3 Play keskkonnas ka Timmeri taroskoop. Uudo Sepp on sündinud 28. märtsil ja tema tähtkujuks on Jäär. Selle tähtkuju all sündinud on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised inimesed. Nad tahavad edasi jõuda, eesotsas sammuda, juhtida ja juhatada teisi. Jäärad kalduvad tihti liialdustesse, kuid tegutsevad impulsiivselt.

Timmeri taroskoop ennustab, et Jääradel on selline nädala algus, mis paneb lausa ahhetama. Nimelt on fookuses just armuteemad. Kellel on püsisuhe, siis võite lausa seksi ajal abieluettepaneku saada. Kirg on suhtes vägagi olemas, aga on ka neid inimesi, kes on suhtes ja võivad teada saada, et kaaslane petab neid ning see on väga valus teema. Kuigi nädala algus on armastust täis, siis selles kõiges on ka solvumist ja õppimist, kuidas toime tulla keerulise informatsiooniga. Vallalisel Jääral on mitu valikut. Tuleb tagasi keegi inimene minevikust, kes on noorem. Seega tuleb ettevaatlik olla, et kokkuleppeid sõlmides teid ei petetaks. Kohtumisele läheb Jäär alati mingite ootustega, aga peab paraku nendes pettuma. Tohutu vaidluse ja tõestuse nädal on Jääradel. Justkui peaksite pidevalt ringi käima kilbi ja mõõgaga.

Nädala lõpus mõtlete, et aitab. Elate ainult iseendale ja peate oluliseks oma raha ning iseseisvust. Te üritate kedagi ka mõjutada ja see puudutab taas mingit kokkulepet. Läheb tuliseks vaidluseks, sest te ei saa midagi, mida tahate. Emotsioonid on Jääral laes ja närvid läbi. Soovitus alanud nädalaks: Ei pea olema nii haiglaslik perfektsionist. Laske elul ennast üllatada ja ärge olge nii tujukas!

Kuula täispikka ennustust Jäärale siit.

Kommentaarid puuduvad