Vaata järele! ''Eesti otsib superstaari'' kolmandas saates selgusid 20 õnnelikku, kes pääsesid edasi stuudiovooru

uudised.ee

''Eesti otsib superstaari'' kaheksas hooaeg on sõelunud välja 20 õnnelikku, kes pääsesid edasi stuudiovooru. Nende seas on ka järgmine superstaar!

''Eesti otsib superstaari'' kaheksanda hooaja lavavooru jõudis eelvoorudest ligi 70 osalejat. Kollaste kaartide omanikke ootab nüüd ees aga aina pingelisem võistlus, sest vooru lõpuks valiti välja vaid 20 andekamat, kes pääsesid edasi stuudiovoorudesse. Saates on kolm vooru. Iga vooru järel langeb kohtunike otsustega osa välja, osa pääseb edasi järgmisse vooru, kus on juba uus ülesanne.

Esimeses voorus esitatava loo on osaleja valinud ise (esitus kas a capella või kitarriga saates), teise vooru lood (klaverisaatjaga) saavad osalejad valida ette antud lugude seast ning kolmandasse vooru pääsevad osalejad saavad ülesande vahetult kolmanda vooru eel. Üllatuseks tuleb kolmandasse vooru pääsenutel astuda lavale koos Eesti ühe särtsakaima ja soliidseima showbandiga The Swingers.

Lavavoorust pääsesid edasi stuudiovoorudesse 20 andekat noort, kes seejärel oktoobri kolme järjestikuse nädala jooksul asuvad püüdma kümmet finalistikohta otsesaadetes, kus osalejate üle hakkavad otsustama ka televaatajad.

Vaata ''Eesti otsib superstaari'' kaheksanda hooaja kolmandat saadet siit:

Kommentaarid puuduvad