Täna
22. okt
5...9
3...8
Homme
23. okt
3...7
1...7

Meelelahutus

Kõrv peale! Star FM üllatab kõiki kuulajaid uue saatega ''Töölt koju''

Starf FM-i hommikuprogramm uute saatejuhtide Sven Arusoo ja Liis Lusmägiga
11:51 11. oktoober 2021
Autor: uudised.ee
Allikas: Star FM

Juba täna alates kell 15.00 jõuab kõikide raadiokuulajateni uus saade ''Töölt koju'', mida hakkavad juhtima Sven Arusoo ja Liis Lusmägi. Teemad on kodused ja huvitavad, näiteks mida süüa teha, laste koolielu, töömured- ja rõõmud ning palju muud huvitavat. Star FM-i hommikuprogrammis käisid värsked saatejuhid külas ja rääkisid lähemalt, mida oodata saab ja kes veel saates osalevad.

''Kui sisemine energia ja tunnetuse pool on olemas, siis see klikk käbi hästi kiiresti ära. Minu poolt oli see suht silmapilkselt,'' rääkis Liis Lusmägi uue raadiosaate sünnist ja kaassaatejuhi valikust. Lisaks uutele saatejuhtidele osalevad veel Joel Ostrat, eksperdid, raadiokuulajad, raadiomängud, lisaks ka Marek Lindmaa ja Kethi Uibomägi ning reedeti Teet Margna ja Kristjan Jõekalda.

''Tõesti, Joel Ostrat tuleb iga päev saatesse appi ja räägib meile, mida õhtuks süüa teha,'' avaldab Sven Arusoo. Kui on säästuperiood, ka siis annab Ostrat nõuandeid, et mida poest osta, et see oleks ka maitsev ja kvaliteetne. 

Saatejuhid soovivad eelkõige inimestel tuju parandada. ''Tahame nii, et kõikidel oleks rõõmsameelne aega veeta, kui nad istuvad ummikutes või läks tööl midagi nihu. Meie aitame selle tuju kohe taastada. Meile võib ka helistada ja kirjutada. Kõlab nagu psühholoogiline saade, aga see pole päris see,'' ütleb Liis Lusmägi naljatades. 

Kuula täispikka intervjuud lähemalt Star FM-i hommikuprogrammist.
 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!