Täna
22. okt
5...9
3...8
Homme
23. okt
3...7
1...7

Meelelahutus

Liis Lusmägi ja Sven Arusoo alustavad uue raadiosaatega: aitame kuulajad turvaliselt ja lõbusas meeleolus koju!

13:00 11. oktoober 2021
Allikas: TVPlay

Juba täna alates kell 15.00 jõuab kõikide raadiokuulajateni uus saade ''Töölt koju'', mida hakkavad juhtima Sven Arusoo ja Liis Lusmägi. Teemad on kodused ja huvitavad, näiteks mida süüa teha, laste koolielu, töömured- ja rõõmud ning palju muud huvitavat. Värsked saatejuhid käisid "Seitsmestes" ja rääkisid lähemalt, mida oodata saab ja kes veel saates osalevad.

„Töölt koju“ on raadiojaama Star FM uus saade, mis lahutab meelt kõigil neil, kes argipäeviti töölt koju kulgevad. „Töölt koju“ aitab lõpetada päeva parema tuju ning uute kasulike teadmistega. „Saate teemad on kodused ja huvitavad, vürtsi lisavad põnevad saatekülalised, haaravad kuulajamängud, kasulikud nipid ja nõuanded,“ selgitas Liis Lusmägi.

Kõik päevad pole vennad ning mõnikord juhtub, et mõni kolleeg või ülemus suudab oma ebasobiliku kommentaariga päeva rikkuda. „Raadiojaama Star FM uus eetripaar Liis ja Sven toovad oma piiritu uudishimu ja kaasahaarava naeruga murepilvede vahelt päikese välja,“ kinnitab Star FM programmijuht Allan Vinogradov.

Saatejuhtidel Liisil ja Svenil on aastatepikkune kogemus nii raadiotöös kui ka pereelus ja laste kasvatamisel - seega on just nemad parimad, et jagada kogemusi, rääkida lugusid ja pakkuda lahendusi argielu probleemidele, millega maadleb suur osa Eesti perekondadest. Näiteks on statistiliselt tõestatud, et tihti tekib partnerite vahel tüli, sest ei suudeta kokku leppida, mida õhtusöögiks valmistada. Just sellele küsimusele „Mida täna õhtul süüa teha?“ leiavadki Liis ja Sven koos tippkokaga igas saates vastuse.

Samuti teevad Liis ja Sven igas „Töölt koju“ saates juttu Star FM Hommikuprogrammi tegijatega, et jagada järgmiseks hommikuks eksklusiivseid vihjeid, millest ei tohiks ilma jääda ja mille nimel tasub ärgata.

Igas saates on mitmeid küsimusi, millele vastamisega saab oma panuse anda ka raadiokuulaja, sest Liisi ja Sveni jaoks on ülimalt oluline olla seal, kus on kuulaja.

„Töölt koju“ on raadiojaama Star FM otse-eetris argipäeviti kell 15-19.

Vaata täpsemalt videost!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!