Täna
17. okt
8...10
2...10
Homme
18. okt
5...9
-1...9

Meelelahutus

Marilyn Kerro kõhe ennustus valimisteks: e-hääletust valitseb tõeline segadus

17:20 11. oktoober 2021
Autor: uudised.ee

Hinnatud selgeltnägija Marilyn Kerro pani taaskord kaarte ja vaatas, milliseks kujunevad KOV valimised ja ühtlasi andis ta mõista, et sel korral ei saa e-hääletust usaldada. Kuid ilmselt otsustab igaüks ise, millist allikat siiski uskuda.

Kerro ladus kaarte ja vaatas, mis potentsiaal on kõikidel perspektiivikatel erakondadel. Ta annab mõista, et ega tal erakonnad nii hästi selged ei ole, aga vaatab, mida kaardid räägivad. Ta otsustas esimesena vaadata, kuidas läheb Reformierakonnal. ''Paljud ju teavad ja uudistes ka kuulnud, et neil on olnud väga suur langus. Vaatame, kuidas siis sel korral reformikatel läheb. Kaarte segada tuleb nii kaua, kuni sa tunned, et enam segada ei taha. Just siis on õige aeg peatada,'' avaldab Kerro.

Kerro ütleb, et kuidas populaarsel erakonnal läheb lühikesel ajal ja kuidas pikaajaliselt. ''Kaartide põhjal ma ütleks seda, et neil on ikkagi oma kindel valijaskond, kes on nii nende poolt, aga siin tuleb saatana ja valikute kaart kõrvale. Mina ütleks inimestele nii palju, et valige kohapeal, mitte e-hääletades. Ma ei taha uskuda, et see väga aus on. Mingi susser-musser siit tuleb ühesõnaga. Ma panen pika perspektiivi ka, et ma kõigest täpsemalt aru saaks,'' sõnab Kerro.

Ta segab hoolikalt kaarte ja laob oravate uue ennustuse. ''Kui pikka perspektiivi vaadata, siis viskab ikkagi selle sama valikute kaardi kõrvale ja näitab, et kavaluse kaart on sees. Nemad kindlasti pildilt ei kao. Neil on ikkagi positsioon garanteeritud. Ma ei näe suurt kaotust,'' avaldab Kerro.
 


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!