Täna
05. dets
-14...-3
-18...-4
Homme
06. dets
-17...-6
-22...-7

Meelelahutus

Märt Avandi uus stand-up etendus pajatab näitleja keskea rõõmudest: see nõuab julguse kokkuvõtmist

Foto: Star FM
12:39 18. oktoober 2021

Raadio Star FM hommikuprogrammis oli külas näitleja Märt Avandi, kellel on uus stand-up etendus "40", mis jutustab ühe keskealiseks saanud mehe rõõmudest ja muredest. Ühtlasi tunnistas Märt, et tegemist on tema elu esimese stand-up etendusega.

"See nõuab tõepoolest julguse kokkuvõtmist ja ma püüan olla nii aus kui vähegi võimalik, sest vastasel juhul see muutub selliseks üheülbaliseks," räägib Avandi, kuidas sellise oma elust rääkiva etenduse tegemine on tegelikult omaette väljakutse. 

Põhilised proovid enne etendust tegi Avandi omaenda kodus ja testis ka oma nalju just pereliikmete peal. Nüüd saab ta ka tõdeda, et enamus naljadest, millele ta edu ennustas, panevad rahva tõepoolest naerma, ent samas on ka neid, mis talle endale meeldivad ja mis publiku seas erilist menu ei tekita.

40. juubelisünnipäeva puhul korraldas Avandi abikaasa talle väga erilise üllatuse ja kutsus kohe mehe kolleegiumi nende majaakna alla õnne soovima. "Tavaliselt on ju näitejate puhul nii, et kui sul sünnipäev-juubel on, siis sul on etendus. Ma olen aga selline inimene, keda on äärmiselt lihtne ära petta," muheleb näitleja, et langes täiesti oma abikaasa korraldatud üllatuse õnge.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist järgi siit!


Kommentaarid

Kommentaare 0
Ole esimene ja lisa oma kommentaar!