Superstaari saate Märten Männiste teeb isegi Ronaldole oma kiirusega silmad ette

uudised.ee

Üks kümnest ''Eesti otsib superstaari'' finalistist on 20aastane Märten Männistekes on pärit Kohilast. Uurisime lähemalt, milline on tema eredaim mälestus lapsepõlvest, mida ta kõige rohkem kardab ja mis on fakt, mida laiem avalikkus tema kohta veel ei tea. Selgub, et noormees on päris kiire ja teeb oma võimetega isegi Ronaldole silmad ette.

Märtenil on lähedane side oma õega ja ta mäletab ühte seika lapsepõlvest eriti eredalt. ''Mürasin oma õega ja mingi hetk kukkusin peaga vastu kaminat. Verd päris korralikult voolas ja haava tuli minna õmblema. See ei ole positiivne, aga jäänud kuidagi selgelt meelde,'' räägib noormees.

Superstaariks pürgija mängib jalgpalli FC Nõmme United'is. ''Olen ääremängija ja ühel mängul oli mul andur peal ning mu tippkiiruseks mõõdeti 39,11 km/h,'' avaldab Märten jahmatava fakti. Võrdluseks, tippjalgpalluri Cristiano Ronaldo kõige kiiremaks kiiruseks on mõõdetud 38.6 km/h. Vaata Märteni vastuseid kõikidele küsimustele videost.

Üks kümnest ”Eesti otsib superstaari” finalistist on 20aastane Märten Männistekes on pärit Kohilast. Uurisime lähemalt, milline on tema eredaim mälestus lapsepõlvest, mida ta kõige rohkem kardab ja mis on fakt, mida laiem avalikkus tema kohta veel ei tea. Selgub, et noormees on päris kiire ja teeb oma võimetega isegi Ronaldole silmad ette.

Märtenil on lähedane side oma õega ja ta mäletab ühte seika lapsepõlvest eriti eredalt. ”Mürasin oma õega ja mingi hetk kukkusin peaga vastu kaminat. Verd päris korralikult voolas ja haava tuli minna õmblema. See ei ole positiivne, aga jäänud kuidagi selgelt meelde,” räägib noormees.

Superstaariks pürgija mängib jalgpalli FC Nõmme United’is. ”Olen ääremängija ja ühel mängul oli mul andur peal ning mu tippkiiruseks mõõdeti 39,11 km/h,” avaldab Märten jahmatava fakti. Võrdluseks, tippjalgpalluri Cristiano Ronaldo kõige kiiremaks kiiruseks on mõõdetud 38.6 km/h. Vaata Märteni vastuseid kõikidele küsimustele videost.

Kommentaarid puuduvad