Kurb! Seriaali “Sõbrad” staar suri vähki

uudised.ee

59-aastane näitleja James Michael Tyler, kes mängis legendaarses komöödiasarjas "Sõbrad" kohvikupidajat Guntherit, suri vähki.

"Tyler suri rahumeelselt enda Los Angelese kodus pühapäeva hommikul," ütles tema esindaja avalduses. "Kui sa kohtasid teda korra, siis teenisid sõbra terveks eluks. Temast jäi maha abikaasa Jennifer Carno, tema elu armastus," lisati teates.

Kuigi James Michael Tyler ei olnud üks seriaali põhitegelastest, oli tema kehastatud karakter üks meeldejäävamaid. 

Tyler osales ka "Sõprad: kokkutulek" eriepisoodis, kuid kehav tervise tõttu oli ta kohal videoteel.

"Need olid minu elu parimad kümme aastat. Ma ei oleks paremat kogemust soovida tahtnud. Kõikidega oli väga tore ja lõbus koos töötada. See oli väga, väga eriline," ütles ta komöödiasarja kohta.

Tema esindaja sõnas: "Ta soovis aidata võimalikult palju inimesi. Ta jagas vapralt enda lugu, et kõik, kellel eesnääre, läheksid ja teeksid testi veel enne 40. eluaastat."

"Maailm teadis teda Guntherina (seitsmenda sõbrana), aga tema lähedased teadsid teda näitleja, muusiku, vähist kõneleja ning armastava abikaasana," ütles ta esindaja.

59-aastane näitleja James Michael Tyler, kes mängis legendaarses komöödiasarjas “Sõbrad” kohvikupidajat Guntherit, suri vähki.

“Tyler suri rahumeelselt enda Los Angelese kodus pühapäeva hommikul,” ütles tema esindaja avalduses. “Kui sa kohtasid teda korra, siis teenisid sõbra terveks eluks. Temast jäi maha abikaasa Jennifer Carno, tema elu armastus,” lisati teates.

Kuigi James Michael Tyler ei olnud üks seriaali põhitegelastest, oli tema kehastatud karakter üks meeldejäävamaid. 

Tyler osales ka “Sõprad: kokkutulek” eriepisoodis, kuid kehav tervise tõttu oli ta kohal videoteel.

“Need olid minu elu parimad kümme aastat. Ma ei oleks paremat kogemust soovida tahtnud. Kõikidega oli väga tore ja lõbus koos töötada. See oli väga, väga eriline,” ütles ta komöödiasarja kohta.

Tema esindaja sõnas: “Ta soovis aidata võimalikult palju inimesi. Ta jagas vapralt enda lugu, et kõik, kellel eesnääre, läheksid ja teeksid testi veel enne 40. eluaastat.”

“Maailm teadis teda Guntherina (seitsmenda sõbrana), aga tema lähedased teadsid teda näitleja, muusiku, vähist kõneleja ning armastava abikaasana,” ütles ta esindaja.

Kommentaarid puuduvad