Perspektiivikas otsus! Tanel Padar avas oma tütrele investeerimiskonto, kui laps oli vaid paarinädalane

uudised.ee

Rokkstaarist ja lauljast Tanel Padarist on viimastel aastatel saanud suur tegija ettevõtlus-ja investeerimisvaldkonnas. Tuleviku peale mõeldes avas laulja investeerimiskonto ka oma tütrele, kui ta vaid kahenädala vanune oli. 

Eile oli Tanel Padar saatekülaliseks "Teet, Kristjan ja sõbrad" saates, kus muusikale lisaks tuli juttu ka Taneli investeeringutest. "Sinu nimi on muutumas brändiks ka investeerimismaailmas," tõdes saatejuht Teet Margna. Teet uuris, millesse laulja investeerinud on ning kas peab ka oma lapsi teatud mõttes tuleviku investeeringuks. 

"Mina oma lapsi pensionifondiks ei pea, mina arvan, et lapsed on eluõied," vastas Padar. Vastupidiselt tähendas Padar, et temast on saanud hoopis oma tütre, Linda portfellihaldur. "Kui Linda sündis, siis tal oli kahe nädalaga juba oma investeerimiskonto, " rääkis Padar. 

Laulja sõnul sai hiljuti ostetud tütrele ka Enefit Greeni aktsiaid. "Portfellihaldurina ma pidin selle massipsühhoosiga kaasa minema," ütles Padar lustlikult. 

Tanel Padar ise on investeerinud erinevatesse aktsiatesse ja kinnisvarasse. Ka praegu on Padarite pere ehitamas kaht maja Tartusse.

 


 

Kommentaarid puuduvad