Staarisaatest väljalangenud Diana Maria Toomingas annab oma esimese kontserdi: sellest tuleb pomm!

uudised.ee

Saatest “Eesti otsib superstaari” väljalangenud, ent tohutu fännibaasi kasvatanud Diana Maria Toomingas teatas, et annab juba sel laupäeval rokiklubis Barbar oma esimese avaliku kontserdi.

Ülemöödunud pühapäeva õhtul langes “Eesti otsib superstaari” saatest välja kaks noort lauljat: Marten Põldmets ja Diana Maria Toomingas. Viimase lahkumine tuli paljudele täieliku šokina.

Noor lauljatar andis nüüd aga sotsiaalmeedias teada, et tuleval laupäeval kell 21 astub ta lavale rokiklubis Barbar. Täna lisati Facebooki ka vastav üritus. “Tutvustame teile rõõmuga selle aasta “Eesti otsib superstaari” võitjat (vähemalt meie jaoks)! Diana Maria Toomingas annab enda esimese avaliku kontserdi peale saadet käreda Rockiklubi Barbar laval koos äsja loodud bändiga! 13. novembril toimuv üritus on kõigile huvilistele tasuta ja Diana jagab soovijatele ka autogramme,” seisab ürituse kirjelduses.

Diana Maria kinnitas ka portaalile Elu24, et ootab kontserti juba väga! Ma ei loobu. Ma ei anna kunagi alla! See on alles algus! Ja sama tahan öelda kõigile, kes lähevad oma unistuste poole: ära anna kunagi alla! Sellest tuleb korralik pomm!”

Vaata ka Diana Maria viimaseks jäänud esitust staarisaates!

Kommentaarid puuduvad