JAHMATAV! Tõsielusaates osalenud Üllar pääses napilt: viis-kuus sentimeetrit jäi surmast puudu

uudised.ee

Tõsielusaates “Laager” osalenud Üllar käis rääkimas sarjas “Pihitool” võitlusest alkoholismiga. Üllar meenutas olukorda, kus peale alkoholitarbimist mindi füüsilist tööd tegema, mis oleks peaaegu surmaga lõppenud. 

Üllar tõdes, et ta on kolm-neli korda surmale väga lähedal olnud. “Üks kord tegime metsas autole korrosioonitõrjet ja panime auto pukkide peale püsti, et ta oleks küljega õhus,” meenutas Üllar ja tõdes, et oli enne seda tarbinud hulga alkoholi.

Peale tõrje lõpetamist mõtlesid mehed, et keeravad auto õigesse asendisse tagasi. “Mina olin keskel, kaks meest oli äärtes ja hakkasin autot vaikselt allapoole laskma,” rääkis Üllar. Siis juhtus aga õnnetus – auto vajus meeste käest maha ning üllar sai auto ukse lingiga vastu pead.

“Mina olin istuli, nina rippus ja peast võttis ka tükki välja,” meenutas Üllar hirmsat õnnetust. Üllari sõnul oli mõni sentimeeter puudu, et link oleks peaaegu ta kolba sisse löönud. “Viidi haiglasse kähku ja õmmeldi kinni (nina-toim),” rääkis Üllar. Tänaseks on mehele jäänud õnnetusest küll ninale väikene arm, aga mälestus ei kustu kunagi. 

Vaata videost Üllari avameelset pihtimust võitlusest alkoholismiga:

Kommentaarid puuduvad