Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta: nädala märksõna on enesehaletsus!

uudised.ee

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin McNairni suhtes esineb koduvägivalda, mida on käinud lahendamas ka politsei. Tänaseks on Justini vägivaldset käitumist kinnitanud mitmed osapooled ning mees ise Eestis lahkunud. Uudise valguses uurisime, mida ennustab Timmeri taroskoop austraaliast pärit strippari Justini tähtkujule. 

Justin McNairn on sündinud 3. augustil ning tema tähtkujuks on lõvi. Lõvi tähtkuju inimesed on sündinud juhid. Nad on dramaatilised, loovad, enesekindlad, domineerivad ja ekstreemselt vastupandamatud, olles võimelised saavutama ükskõik mida, millele nad keskenduvad. Lõvi kui “Džungli Kuningas” omab erilist staatust ja jõudu. Lõvil on tihti palju sõpru kuna nad on lahked ja lojaalsed. Enesekindlad ja atraktiivsed, selle tähtkuju esindajad on võimelised kokku tooma erinevaid inimesi ning juhtima neid ühise ülesande suunas ning nende hea huumorimeel teeb koostöö teiste inimestega väga lihtsaks.

Mida ennustab uueks nädalaks Timmeri taroskoop?

Lõvi muretseb oma raha pärast. Mingi suur kohustus on täita ja lõvi ei tea, kuidas ta sellega hakkama saab. Üldse on Lõvidel selline tunne, et neid ei väärtustata ning selle nädala märksõnaks on enesehaletsus. Lõvidel on tunne, et teisi hinnatakse rohkem ja keegi tahab nende kohta endale saada. Samuti tundub Lõvidele, et tööl lähevad asjad valesti ning oodatud tunnustust sealt ei tule. 

Lõvidel tuleb nädalalõpus idee kuhugi sõita. Nad mõtlevad mingi reisi peale, aga see ei saa tõeks. Lõvid hakkavad kaaluma, kuna reisil on plussid ja miinused ning neil on mingi hirm selle reisi ees. Nädala lõpus kukuvad lõvid napsutama ja täitsa võimalik, et üksinda.

Pereelu on lõvidel aga parem. Lõvid, kes on lapsevanemad, peavad tegelema lasteasjade klaarimisega. 

Vaata kogu ennustust videost!

Kommentaarid puuduvad